Lfs Kayıt Olma 2016

LFS Kayıt Olma

Günümüzde gençlerin ve özellikle çocukların en çok tercih ettikleri oyun türleri hiç şüphesiz internet üzerinden oynanan online oyun türleri olmuştur. Bu oyun türleri gençleri ve çocukları son derece kendine çekmektedir. Çünkü bu online oyunlarda bir gelişim söz konusudur ve diğer online olan oyuncular ile iletişim son derece rahattır.


Bu özellikler çocukları ve gençleri sürekli olarak kendisine çekiyor durumdadır. Peki, bu oyunların en popüler olanları hangisidir. Yapılan araştırmalara göre en çok tercih edilen online oyun türleri arasında ilk sıralarda yer alan oyunlardan biri lfs yani live for speed oyunudur. Bu oyun özellikle araba yarışları ve hız tutkunları için en çok tercih edilen oyun türüdür.

Bu oyuna kaydolmak için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden live for speed resmi web sayfasına erişmek olacaktır. Daha sonra arama motoruna lfs kayıt olma dizesini arattığınızda karşınıza bir başvuru formu çıkacaktır. Bu formuda dikkatli bir şekilde doldurarak ve ardından e mailinizde ki aktivasyon linkini kullanarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.