Kuponlardan Para Kazanacağım Diye Dolandırılmayın

90’lı yıllarda ve öncesinde el altından satılan kesin tutacak kuponları artık internetten her şeyi kılıfına uydurularak yapılmaktadır. Bir kaç kuruş gibi gözüken fakat dolandırıcıları zengin edebilecek düzeyde olan sahte kuponlar malesef gün geçtikçe insanları mağdur etmektedir.

Dolandırıcılar Profesyonelce Çalışıyor

İddaa kuponları kesin tutacak vaadiyle satılmaktadır. Bunu yaparken önceki tutan kuponlar referans gösterilmektedir. Gerçekçi olması adına kuponların yanına para konularak resim ve videolar çekilmektedir. Bu görseller sosyal medya aracılığıyla yoğun olarak paylaşılmaktadır. Videoları gören kısa yoldan para kazanmak isteyenlerde paralarını kaptırmaktadırlar. Banko kuponlar oluşturduklarını iddaa eden bu kişiler tamamen profesyonelce çalışmaktadırlar. Çok sayıda telefon ve sosyal medya hesapları mevcuttur.


Şikeli maçlar tartışma alanı geniş ve bilinmesi oldukça tartışmalı alandır. Şikeli maçlar bilinirse zaten “şikeli maç” olmayacaktır. Durumun böyle olmasına rağmen bu kişiler banko kuponlara ek olarak şikeli maçlar  listesi satmaktadır.

dolandırıcı-en-büyük-dolandırıcılar

Dolandırıcılara Karşı Her Zaman Tetikte Olun

Bir anlık boşluğunuzdan yararlanarak dolandırıcılar paranızı alabilirler. Bu gibi durumlar için her zaman tetikte olun. Eğer gerçekten garantili ve tutan kuponlar olsaydı neden satılıyor? Altın madeni haritasını kimse satmaz, gerçek değilse! Sosyal medya ve sitelerinden verilen telefonları arayarak daha önceden kupon aldığınızı, tutmadığını ve telefonlarınıza neden çıkmadığı gibi sorular sorarak zarf atabilirsiniz.

Sonuç olarak;

Futbol yada hangi spor alanında bahis oynuyorsanız mutlaka bilgi ve deneyiminizin olmasına dikkat edin. 3-5 lira diye geçmeyin!