Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Türkiye’nin en çok beğenilen bilgi yarışmalarından bir tanesi olan “Kim Milyoner Olmak İster” programına yarışmacı olabilmek için, öncelikle başvuru yapılması gerekmektedir. Bu başvuru sırasında “kim milyoner olmak ister başvuru takibi” kilitlendi kim milyoner olmak ister başvuru takibi nasıl yapılır derseniz, ilk olarak başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Yarışmaya seçilmeniz durumunda ise, başvuru sonuçları Sabah Gazetesi üzerinden yayınlanacaktır.


Toplamda 12 adet sorunun yer aldığı “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışma programı içerisinde baraj sorularını doğru bildiğiniz takdirde, o parayı almayı garantilemiş olursunuz. Yarışmacının 12 soruyu birden doğru cevaplaması durumunda, kazanacağı ödül miktarı tam 1 milyon TL olacaktır. Kazanılan ödül miktarı yarışmacının doğru cevapladığı soru sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kim Milyoner Olmak İster programı, hem yarışmacılar için hem de ekranlardan seyredenler için oldukça keyifli ve heyecanlı bir bilgi yarışmasıdır.

ATV ekranlarında yayınlanan programda yarışmacı olarak yer alabilmeniz için, başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız şarttır. Başvuru takibinizi ise, Sabah Gazetesi ve internet üzerinden yapabilmeniz mümkündür.