Kadın Dizisi Şirin Kimdir

Kadın dizisi şirin kimdir,kadın şirin nereli boyu yaşı kilosu,Şirin Sarıkadı sevgilisi,Seray Kaya oynadığı filmler-diziler…

Fox tv kanalında Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisinde dikkat çeken karakterlerden birisi de başrolde gördüğümüz Bahar Çeşmeli ‘nin üvey kız kardeşi olan Şirin Sarıkadı’dır. Kadın dizisi ile şöhreti daha çok artan oyuncunun ismi kadın dizisi şirin kimdir sorusu ile internet sitelerinde ve forumlarda da sıklıkla aratılmaktadır. Bu karaktere can veren oyuncunun gerçek ismi Seray Kaya’dır. Kadın şirin nereli boyu yaşı kilosu sorusu ise aratılan başka bir sorgudur. Seray Kaya ile ilgili verilen bilgilere bakıldığında 1991 doğumlu oldukça genç bir oyuncu olduğu görülmektedir. İstanbul’da doğan güzel oyuncu bu kariyere küçük yaşlarda başlamıştır. Boyu 1.65 kilosu ise 52 olan güzel oyuncu ilk başlarda makyözlük yaparak iş hayatına başlamış ve sonradan oyunculuk yapmaya başlamıştır.


Şirin Sarıkadı sevgilisi ile ilgili verilen bilgilere bakıldığında ise bir dönem adı oyuncu Gökhan Alkan ile anılmış fakat bu iddialar yanıtsız kalmıştır. Güzel oyuncunun şu an için aşk yaşadığı birisi olup olmadığı ya da sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir. Seray Kaya oynadığı filmler-diziler ise televizyonda yayınlanmaktadır.