Kadın Dizisi Sarp Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu Sevgilisi

Fox tv ekranlarında yayınlanan Sarp adlı dizide Bahar Çeşmeli ve kayıp olan aynı zamanda da öldüğü düşünülen Sarp Çeşmeli ’nin hikayesi konu alınmaktadır. Kadın dizisi sarp kimdir? Sarp Bahar’a ilk görüşte aşık olan ve ailesi ile de arasında sorunlar olan yalnız başına yaşamını sürdüren bir gençtir. Dağcılığa merakı olan Sarp aynı zamanda ailesini geçindirmek için başka işler de yapmaktadır.

Bir gün Bahar’ın yani eşinin kız kardeşinin de içinde bulunduğu trajik bir deniz kazasına kurban gider ve kendisinden o günden sonra haber alınamaz. Sarp çeşmeli nereli boyu yaşı kilosu bilgilerin için internet üzerinden araştırma yapıldığında gerekli bilgilere ulaşılır. Gerçek adı Caner Cindoruk olan oyuncu 1980 doğumludur ve Adanalıdır.


Boyu 1.85 olan ünlü oyuncu 75 kilogramdır. Sarp Çeşmeli sevgilisi ve eşi rolünde dizide Özge Özpirinçci varken gerçek hayatta Caner Cindoruk’un sevgilisi ise Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile de bir süre evlilik yaşayan ünlü ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır olarak bilinmektedir.  İkili bir süredir güzel ve gözlerden uzak bir ilişki yaşamaktadır.

Gelen Aramalar:

kadın dizisi sarp kimdir,kadın dizisi sarp çeşmeli, kadın dizisi sarp nereli ,kadın dizisi sarp boyu yaşı kilosu,sarp çeşmeli sevgilisi