Kadın Dizisi Musa Kimdir Nereli Boyu Yaşı

Kadın Dizisi Musa Kimdir, Devrim Özder Akın boyu yaşı kilosu, Devrim Özder Akın sevgilisi, Devrim Özder Akın nereli ?

Kadın dizisi ile ekranlara tekrar merhaba diyen oyuncu Devrim Özder Akın bu dizide karşımıza Musa karakteri ile çıkmaktadır. Dizide doktor olan eşi ile bazı problemler yaşayan ve küçük oğulları için evliliğini kurtarmaya çabalayan bir baba karakteri ile ekranlara gelmektedir.


Kadın dizisi Musa kimdir sorusu dizi karakterleri ile alakalı en sık sorulan sorulardan biri olmuştur. Ünlü oyuncu ilk defa kadın dizisi ile ekranlarda göre kişiler Devrim Özder Akın boyu yaşı kilosu sorularının cevabını merak etmektedirler. Devrim Özder Akın 1975 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Müzik eğitimi alarak bu sektöre giren ünlü oyuncu tiyatro deneyimi sonrasında çeşitli diziler ile ekranların alışılan ve sevilen yüzü haline gelmiştir. Devrim Özder Akın nereli sorusunun cevabı ise Eskişehir’dir.

Oyuncu Devrim Özder Akın’ın özel hayatı ile ilgili sıkça sorulan sorulardan birisi de Devrim Özder Akın sevgilisi var mı yok mu sorusudur. Devrim Akın Özder’ in özel hayatında kim olduğu ile ilgili şu an için kesin olan bir bilgi olmamakla beraber bekar olduğu bilinmektedir.