Kadın Dizisi Bahar Kimdir Boyu Yaşı Kilosu Sevgilisi

1986 yılı doğumlu olan Özge Özpirinçci ‘nin hayat vermiş olduğu karakter olan Bahar’ı yakından tanımak isteyen seyirci kadın dizisi bahar kimdir merak etmektedir. Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan dizinin baş karakteri olan bahar çeşmeli boyu yaşı kilosu da merak edilen sorular arasındadır. Karakteri başarıyla canlandıran Özge Özpirinçci 31 yaşındadır. Boyu ise 1.60 olarak bilinmektedir.

Bir tür dram dizisi olan Kadın, içerisinde çok sayıda karakter barındırmaktadır. Dizide bahar çeşmeli sevgilisi karakterini ise, Caner Cindoruk canlandırmaktadır. Dizideki adı Sarp’tır. Dört yıl önce bir vapur kazası geçirmiş ve ortadan kaybolmuştur. Dizi içerisinde flashback sahneleriyle yer almaktadır. Bahar’ın sevgilisi ve eşi olan Sarp yakışıklı ve maceracı bir karakterdir.


Çok küçük yaşta annesinin evi terk etmesiyle annesiz kalan Bahar, babası tarafından büyütülmüştür. Babası intihar etmiştir. Sarp ile tanışan Bahar onunla evlenerek iki çocuk sahibi olur. Sarp’ın ölümüyle de iki çocuğuna tek başına bakmak zorunda kalır. Sarp’a büyük aşkla bağlı olduğundan başka birini hayatına almamıştır. Annesine kırgındır. Zorlu bir hayatı vardır.

Gelen Aramalar :

bahar çeşmeli boyu,bahar çeşmeli kilosu,bahar çeşmeli kimdir, kadın dizisi bahar kimdir