Kadıköy Bosch Servisi – 471 59 56- Aynı Gün Çözüm

İstanbul’ un en yoğun nüfuslu metropol ilçesi Kadıköy’ de yirmi yılı aşmış bir hizmet süresince, Bosch beyaz eşya ürünleri teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini sürdürmekte olan Kadıköy Bosch Servisi, Tüm faaliyet yaşantısı boyunca sayısız başarıya imza atmıştır.

 

Yoğun bir nüfusun oturma ve iş alanı olarak tercih ettiği Kadıköy ilçesi’ nde oluşan yoğun talebe en hızlı ve en nitelikli şekilde cevap verebilmeye odaklanmış hizmet yaklaşımımız, üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak amacındadır. Kadıköy bölgesinin özellikli durumuna bağlı olarak geliştirilmiş özel çözümlerle, dünya standartlarının ilerisine taşınmış hizmet anlayışımız, tüm teknolojik ve kavramsal değişimleri birebir takip etmektedir.

 

Bu amaç doğrultusunda çok çeşitli eğitim organizasyonları aracılığı ile tüm personelini yeni bilgilerle desteklemekte olan Üsküdar Bosch Servisi, tam teknik bilgiye sahip teknik servis personellerine ve müşteri ilişkileri ile iletişim alanındaki yenilikler konusunda sürekli bilgilendirilen personele sahiptir. Güleryüzlü ve kalitesi yüksek bir hizmet yaklaşımının oluşturulabilmesi için çok önemli detaylardan biri olan eğitim süreçlerimiz, müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşümlere sahiptir.

 


En üstün seviyedeki hizmet kalitesi ile Kadıköy sakinlerine hak ettikleri hizmetleri dünya standartlarının ilerisine taşınmış bir hizmet yaklaşımıyla sürdürmekteyiz. Yılın her günü ve her saat hizmet sağlayabilmek amacıyla oluşturduğumuz mobil teknik servis ünitelerimiz sayesinde, en hızlı hizmeti en kaliteli şekilde ve kesintisiz olarak verebilmekteyiz.

 

İleri teknoloji donanımlar ile sürekli olarak desteklediği altyapısını, tüm onarımların teknik olanak fazlalığıyla n kısa sürelerde yapılmasına katkıda bulunmaktadır. Bosch markasının tüm dünyada bilinmekte olan üstün ve işleri teknolojisi, güven ve kalitesinin farkındalığında yürüttüğümüz faaliyetlerimiz, Bosch markasının ilkelerinden taviz vermeyen bir yapıdadır.

 

En nitelikli hizmeti sağlayabilmek adına tüm teknolojik gelişmeleri takip eden Küçükbakkalköy Bosch Servisi, tüm birimlerini bu amaç doğrultusunda yapılandırmış ve internet platformu olan web sitemizi oluşturmuştur.

 

Çağımızın koşulları ve Kadıköy ilçesinin bölgesel özellikleri sebebiyle ortaya çıkabilen yeni ihtiyaç türlerine öze olarak ürettiği çözümlerle, ihtiyaç odaklı bir strateji benimsemiş olan kuruluşumuz, bu sayede en nitelikli hizmet sunumu gerçekleştirme çabasındadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayabilmek adına hizmet kalitesini sürekli olarak yenileyerek arttırmakta olan firmamız, sektörümüzde öncü hizmet türleri ile hizmet yaklaşımını sürekli geliştirmektedir.