İstanbul’da Paintball nerede oynanır ?

Paintball oynamak gerçekten çok eğlenceli ve stres atmak harika bir aktivite. Çalışanlar için stres atmak ve kafayı boşaltmak için birebir. Eğer farklı bir aktivite yapmak ve stresten biraz uzaklaşmak istiyorsanız paintball u deneyebilirsiniz.

Bu yazımda size Avrasya Paintball tecrübemden bahsedeceğim. Geçenlerde arkadaşlar ile toplanıp gittiğimiz Avrasya Paintball’da çok eğlendik ve size de tavsiye vermek amacıyla bu içeriği oluşturmaya karar verdik.

Avrasya Paintball Büyükçekmece’de yer alıyor ve 6000 m2 lik büyük bir paintball sahası bulunuyor. Fiyat olarak da bütçenizi zorlayacak fiyatlar yok, gayet makul ücretler ile paintball keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

 


Örneğin ; top fiyatlarını ele alırsak 100 top 30 TL , 200 top 40 TL ve 300 top 50 TL ye satın alabilirsiniz. Yani ne kadar çok top alırsanız aslında o kadar çok kar ediyorsunuz. 100 top aldıktan sonra oynadınız ve yeniden topa ihtiyacınız oldu bu durumda da yine 15 TL ödeyerek 100 ekstra top alabiliyorsunuz. Bunların dışında kıyafet, maske vs kıyafet ihtiyaçlarınız işletme tarafından sağlanıyor. Yani ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.

Oyuna başlamadan önce de oyunun nasıl oynandığı ve neler yapmanız gerektiği size aktarılıyor. Yani önceden hiç oynamadıysanız bile gidip bir kere oynayınca bağımlılık yapabilir.

İstanbul Paintball oynamak için en doğru adresiniz bizce Avrasya Paintball olmalı. Yalnız gitmeden önce kesinlikle arayıp randevu alın. Özellikle haftasonları yoğunluktan dolayı boş saat bulamayabilirsiniz. Dediğimiz gibi paintball oynayın, tavsiye edin ve stres sıkıntıdan uzaklaşın. :)