iphone ücretli uygulamaları ücretsiz indir

Apple Store ücretli uygulamarı ücretsiz indir iphone ücretsiz indir appstore ücretsiz uygulama indirme,ücretsiz uygulama indir iphone

Apple bildiğiniz üzere ücretsiz uygulamaların yanında ücretli uygulamaları ya da uygulama içi ücret isteyen uygulamaları da barındıryor. Bu yazıda vereceğim bilgi ile 20-30 liralık belki çok daha pahalı uygulamaları ücretsiz indirebileceksiniz. Bu söyleyeceğim uygulama çok işinize yarayacak. Lafı uzatmadan uygulamamızın adını verelim : “VShare”. Eğer vshare iphone diye aratırsanız uygulama linkine ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı akıllı cihzınız üzerinden indirin. Yönergeleri takip edin. Sonradan açılan pop up ekranında sizden aşağıdak iki seçenekten birini seçmeniz istenecek :


  • Unjailbreak( Jailbriksiz cihaz )
  • VShare Jailbreak ( Jailbreakli cihaz )

Uygun olanı seçin ve devam edin. Uygulama yüklenmek istiyor sorusuna da onay verin. Kurulum başlayacak. Bitesiye kadar bekledikten sonra uygulamayı açın. Uygulama içerisinde arama butonundan indirmek istediğiniz uygulamanın adını yazın. Sürüm seçiniz sorusunu çok kafanıza takmayın. En son sürümden indirmeye başlayın olmazsa bir alt bir alt diyerek uygun sürümü bulana kadar devam edin. Ücretsiz uygulama indirmenin tadını çıkarın :)

Umarım bu yazı okuyanlar için ücretli uygulamaları ücretsiz indirme konusunda yardımcı olacaktır. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz.