IOS için itiraf uygulaması

Gün geçmiyor ki bir ilginç uygulama daha hayatımıza girmesin. Bu sefer ki tanıtacağımız uygulama Awkward yani mobil dünya için itiraf uygulaması. Bir anlatacağınız itirafınız var ve kimseye diyemiyorsanız itiraf uygulamasını indiriyorsunuz ve itiraflara başlıyorsunuz.

Uygulama şöyle çalışmakta. 10 saniyeyi geçmeyecek şekilde video çekerek itiraf edebiliyorsunuz. Ancak biri beni tanıyacak diye endişelenmenize de gerek yok çünkü blur tonlarla görüntüyü bulanıklaştırabilmek mümkün. Böylece kimse sizi tanımıyor ve videodaki kişinin kimliği bililnmiyor. Android için şu ana kadar yayınlanmasa da IOS kullanıcıları yazının en altındaki linkten indirebilirler.

awkward IOS


Uygulamanın Android versiyonu da çok yakında Play Store’da yerini alacak. Videoların 10 saniye olması da bence ayrı bir avantaj sağlıyor. Hem kullanıcılar sıkılmıyor hem de uzun olsa gerçekten itiraflar çekilmiyor :) .

Bu itiraf işlemini video çekerek yapıyorsunuz. Eğer ki yüzünüzün belli olmasını istemiyorsanız bununda bir çözümü var. Awkward ile çektiğiniz görüntünüzü bulanıklaştırabiliyorsunuz. Böylelikle yapılan itiraftaki kişinin siz olduğunuz anlaşılmıyor. Uygulama şuanda yalnızca iOS için bulunuyor. Çok yakında Android için de indiriliyor olacak.

https://itunes.apple.com/us/app/awkward!!/id892327182?mt=8