İletişim

 

Her türlü konuda aşağıdaki e-mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

info@kodbankasi.org

İletişim” için 3 görüş

 1. Merhabalar,

  Öncelikle umarız sitenizde her şey yolundadır ve istediğiniz gibi ilerlemektedir.

  Sürekli olarak onlarca internet sitesinde tanıtım yazısı ve reklam yayınlamaktayız. Bu reklamlar hem kendi sitelerimiz hem de müşterilerimizin siteleri olabiliyor. Ayrıca, sıklıkla yazı yayınlatmaktayız.

  Bu nedenle, internet sitenizde tanıtım yazısı yayınlayabileceğinizi düşündüğümüz için de size ulaştık. Ayrıca, yazılarızı siz yazabiliyorsanız, daha fazla yazı yayınlatabileceğimizi de belirtmek isteriz.

  Ayrıca, eğer ücretli olarak yayın yapmıyorsanız; teknoloji konulu ücretsiz içerik desteği de sağlayabiliriz. Böylelikle, hem biz sitenizden link almış oluruz hem de siz blogunuza içerik sağlamış olursunuz.

  Yazı başına ücretlendirme:
  DA 18-23 arası: 10 TL
  DA 24-29 arası: 12 TL
  DA 30-35 arası: 15 TL
  DA 36+: 20 TL

  Domain Authority (DA) değerlerini http://moonsy.com/domain_authority/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Not: Yayınlanacak olan yazılar genel olarak teknoloji içerikli (web tasarım, yazılım, seo, sosyal medya, e-ticaret vb.) ve ziyaretçilerinizin okumak isteyeceği özgün / yasal ve genellikle 350+ kelimeden oluşan içeriklerdir.

  İyi günler dileğiyle

 2. Merhabalar,
  Android cihazlarda kızılötesi portundan sinyal yollayan bir uygulama geliştirmek istiyorum. Kısacası iki buttonlu bir kumanda programı. Android cihazların kızılötesi özelliğini kullanmak hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.