diep io hileleri

diep io nedir, diep io hileleri, diep io hilesi nasıl yapılır

Diep io Oyunu fare ve klavye ile oynanır. Fare sadece yönü belirlerken tank hareketi için klavye kullanılır. Tankın yönü ayarlanır. Oyuncu tank ile karşısına çıkan geometrik şekilleri vurarak puan toplar. Bunlar beşgen, üçgen, dikdörtgen şeklindedir. Amaç en çok miktarda puanı toplayarak iyi oyuncular arasına girebilmektir.

Diep io hilesi kullanarak daha iyi sonuçlar elde edebilmek ve üst sıralara ulaşmak mümkündür. Diep io hileli oyna şeklinde arama motorlarında taratıldığında karşımıza bununla ilgili bilgiler çıkar. 


Diep io hile indir dediğimiz zamanda taktikleri görürüz. Esc tuşu ile menü aktif hale getirilebilir ya da gizlenebilir. X tuşu ile otomatik ateş etmek mümkün olmaktadır. Z tuşu ile otomatik doğmak mümkün olmaktadır. V ile arka plan siyah hale getirmek mümkün olmaktadır. 

Bu tip hilelerle oyunda başarıyı yakalamak mümkün olmaktadır. Bu yöntemler kısa yolla oyuncuları yüksek puanlara götüren yolları açmaktadır. Bu şekilde oyuncular diğer oyuncuların bilmediği püf noktaları öğrenmiş olur ve üst sıralara yani iyi ve başarılı oyuncular arasına yükselmiş olurlar. Aslında bunlar hile olarak bilinmekten ziyade oyuncuyu başarıya götüren inceliklerdir.