HIZLI BİR TEKNİK SERVİS ANLAYIŞI

Beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, bulaşık makinesi ve son yıllarda tanıma dâhil olan klima cihazlarında genellikle kullanım hatasından dolayı arıza meydana gelirken uzun yıllar kullanılan eşyalarında zamanla eskiyen ve işlevini yerine getiremeyen parçaları da arıza oluşumuna neden olmaktadır. Ataşehir Baymak servisi özellikle ilk izlenimde en önemli görülen iyi giyim için önemli bir yeri olan çamaşır makinelerinde oluşan her türlü arızanın giderilmesinde tecrübe ve bilgisiyle sorunun daha kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

Çamaşır makinesinin tambur, gider ve hortumlarının içi kullanım suyunun kireçli olması ve bu duruma önlem olarak görülen kireç çözücü ürünlerin kullanılmaması nedeniyle kireçlenmekte ve oluşan tortular nedeniyle zamanla zarar görmektedir. Sancaktepe Baymak servisi, kirecin neden olduğu deformasyonlardan zarar gören makine parçalarını değiştirmekte, değişimi yapılan yedek parçalar için 1 yıllık kullanım garantisi verilmektedir. Ayrıca servis olarak kireç çözücü ürünlerin kullanılması şiddetle önerilmektedir.


Evinize maddi yük altına girerek uzun yıllar kullanabilmek amacıyla aldığınız çamaşır makinesi bazı durumlarda kireç dışındaki faktörler nedeniyle de arızalanabiliyor. Özellikle beyin arızalarından dolayı sıkma yapmayan makineniz, çamaşırların daha ıslak ve nemli olarak makineden çıkmasına neden olmaktadır. Bu durum kurutma zamanını uzatırken sizi oldukça mağdur edebilmektedir. Böyle bir durumda Ümraniye Demirdöküm servisi olarak gerekli yedek parça onarımını yapıyoruz, onarımı mümkün olmayan parçaları değiştirerek sizin mağduriyetinizi ortadan kaldırıyoruz.