Her An Özeldir

Sevdiklerinizin doğum günü mü yaklaştı? Özel günler mi kapıda? Yoksa içinizden sevdiğinize sürpriz mi yapmak geldi? Durum ne olursa olsun, ne isterseniz isteyin aradığınız her şeyi üreten bir fabrikanın bir tık kadar yakınınızda olduğunu düşünün. Hayal değil, nasıl bir fabrika olduğunu merak edenler için adres ;

Kime ne almalı?

İşe yeni başlayan bir arkadaşınıza onun ismine özel bir kalem yaptırıp gönderdiğinizde, kendisini ne kadar özel hissedeceğini anlatabikecek bir kelime yoktur sanırım. Yeni mezun olduğunuz zamanı düşünün, ünvanınızın ve adınızın yazılı olduğu bir kupa size hediye edilse iş yerinizde her şeyi onunla içmek isterdiniz.

Babalar günü yaklaştığında, yıllardır her şeyi aldıysanız babanıza ve tek eksiği kişiye özel cüzdan ise yine doğru adrestesiniz. İnsanlara kendisini özel hissettirmek için en kolay yol burada. Fiyatlar cüzi olmakla birlikte kaliteli ürün, değişim ve garanti hizmetle aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Hatta bazı özel durumlar da aramadığınız aklınıza gelmeyen şeyleri bile size sunabilir. Sevgilinizle tartıştığınızda arayı ısıtabilecek bir şey arıyorsanız Fotoğraftan puzzle tam sizlik olabilir. Birlikte yaparken keyifli vakit geçirebilir çıkan resmi gördüğünde kalpleriniz yumuşayabilir. Çocuğunuza doğum günü sürprizi için aile fotoğrafınızdan yaptırabileceğiniz puzzle, hem gelişimi için faydalı olur hem de yıllarca saklayabileceği bir hatırası bulunur. Kişiye özel baskılı yastıklardan, çiftlere özel tavlaya kadar aradığınız aramadığınız her şey bu adreste yer almakta.


Bir tek kişisel veya hediyelik eşyalar var diye düşünmeyin. Kendinizi şımartmak istediğinizde veya kendinize bir ödül koyduğunuzda, unutmak istemediğiniz hatırladıkça mutlu olacağınız olaylar yaşadığınızda bunları ölümsüzleştirmek için her duruma uygun ürün bulabilirsiniz. Hatta tatlı kriziniz tutarsa çikolatanızı bile buradan temin edebilirsiniz.

Hayat zaten herkese güzeldir. Bunu daha tatlı daha anlamlı yaşamak, her ana bir değer katmak, ufak jestlerle bu anları taçlandırmak her zaman mutluluğu katlar ve ölümsüzleştirir. Temel ihtiyaçlardan bu tarz şeylere vakit ve maddiyat kalmıyorsa işte tam fırsatı. Kullandığınız her ürünü sadece kişiselleştirip, ona bir anlam yüklüyoruz. Kullanacağınız çakmaktan powerbanka kadar ihtiyacı karşılarken unutulmaz kılmak için en doğru adres.