güldür güldür Şevket Hoca Çağlar Çorumlu vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu

 Çağlar Çorumlu kimdir? Öğretmen anne, babanın bir oğludur. 4 Aralık 1977 yılın da Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğmuştur.

Lise öğrenimini de burada tamamlayıp daha sonra Eskişehir’e yerleşmiştir. Burada üniversite okurken okulda tiyatro bölümüne katılmıştır. Ve işte ilk adımlar burada atılmaya başlanmıştır. Burada kendi yeteneklerinin farkında varmış ve 2000 yılında İstanbul’a yerleşmiştir. Burada eğitim alarak Kabare Taksim ile tiyatroculuğa tam bir adım attı. Ve arkası zaman içerisin de geldi. Çeşitli tiyatrolar ve bunun yanı sıra diziler filmler de rol aldı. Bir dönemlerin vazgeçilmez dizisi 7 numarada Yusuf karakterini oynadı. Daha sonra ise kendi tiyatronu kurdu.


Son zamanlar ise Çağlar Çorumlu güldür güldür programı ile oldukça ön planda. Eşofmanlı Şevket hoca tiplemesiyle herkesin en çok güldüğü karakterden bir tanesidir. Diğer tüm canlandırdığı karakterler de ayrı bir hayran kitlesi yaratmıştır. Pinti Şevket, Kem göz Şevket gibi. Güldür güldürün çok farklı ve eğlenceli yüzlerinden bir tanesidir Çağlar Çorumlu. Kabiliyetlerini güldür güldür programı ile bizde canlı olarak görebilmekteyiz.