Göztepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Göztepe Arçelik servisi, Göztepe ve çevresinde hizmet sunmakta olan son derece kaliteli ve kalitesinden asla ödün vermeyen niteliklere sahiptir. Arçelik bir ürünün kalite değeri ve kullanılabilirliği kadar o ürünün servis ağının da güçlü olmasının payı olduğunu düşünen nitelikte bir firmadır. Göztepe Arçelik Servisi, Kadıköy ve yakın çevresine en kaliteli olan servis hizmetini en hızlı şekilde vermektedir.

Bostancı Arçelik servisi verdiği hizmetin kalitesinden asla ödün vermeden en kaliteli şekilde görevini yürütmektedir. Servis çalışanlarının titizliği çalışma prensibine sahip olmaları nedeni ile kalitesini ve hizmet ağını her geçen gün arttırmaktadır. Diyelim ki buzdolabınız arıza çıkarttı. Bu arıza sebebiyle dolabını su akıtıyor ve evinizin içerisine su gelmesini sağlıyor ve siz bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Bunun nedeni buzdolabınızda su gideri olan bölmesinde tıkanıklı olması olabilir ve ancak o tıkanıklık giderilirse suyun dışarıya çıkması önlenmiş olur. Firmamız uzun yıllardır bu ve bunun gibi birçok arızayı kısa sürede çözümlemektedir. Servise sadece elektrikli aletiniz arızalandığında değil yeni satın almış olduğunuz bir ürünün kurulum ve montajında da ihtiyaç duyarsınız. Diyelim ki bir bulaşık makinesi satın aldınız ve ilk kurulum için servise ihtiyacınız var. Eğer Ataşehir ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve en kaliteli azimeti almak istiyorsan muhakkak servisimizi tercih etmelisiniz. İlk kurulumu yaparken size makinenizi nasıl kullanmanız gerektiğinin bilgisini de en kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Bu sayede makinenizde oluşabilecek arızaları en aza indirgemek mümkündür.


Sancaktepe Kombi Servisi

Küçükbakkalköy Arçelik servisi, yani sadece sizlere arızalanan bir beyaz eşyada değil, yeni almış olduğunuz bir beyaz eşyanın kurulumunda ve kullanılması alanındaki konularda da yardımcı olmaktadır. Güler yüzlü ve işinin ehli olan çalışanlarımız her daim sizlerin hizmetindedir.7/24 Kesintisiz ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız muhakkak firmamızı tercih etmelisiniz. Kaliteli ve güvenilir ekibimizin size sunmuş olduğu kalite standartlarından asla ödün vermemekte ve her daim sizin için kalitesini yükseltmektedir.