Garantili Hizmet Anlayışı

Her evin olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştırmada etkin bir rol üstlenmektedir. Beyaz eşyaları evimizde bulunan diğer eşyalardan ayıran özellikler vardır. Bunlardan bazıları; evin temel ihtiyacı olması, uzun ve yorucu işleri tek tuşla yapıyor olmaları. Besinlerimizi özenle koruyan buzdolabınız düşünün ki ev için ne kadar önemli. Demirbaş eşyalarımızın bozulması demek yemeklerin bozulması, bulaşıkların birikmesi, çamaşırların dağ haline gelmesi demektir. En ufak bir sıkıntı sizi müşkül durumda bırakacaktır. Böyle durumlar yaşamamak için Göztepe Bosch servisinden destek almaya özen göstermelisiniz.

Sancaktepe Kombi Servisi


Sıkıntıların daha da büyümemesi için makinenizden gelen seslere, dolabınızın akıttığı sulara, kirli çıkan bulaşıklara ve benzeri arıza olduğunu işaret eden belirtilere kulak vererek sorunun büyümeden çözülmesini sağlarsınız. Sonuçta beyaz eşyalar her yıl değişen bir moda akımına kapılarak, değiştirilmek üzere değil ömürlük kullanım için alınır. Periyodik bakımlar yaptırarak makinelerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Bu bakımlarda makinenize zarar verecek kadar eskimiş parçalar, bosch maltepe servisimiz tarafından kaliteli ve orijinal parçalarla isteğiniz üzere değiştirilir ve makinenizin garanti kapsamını uzatır. Donanımlı ekip ve eğitimli personelimizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Telefonla destek alabileceğiniz gibi istediğiniz takdirde sorunun çözümünde uzman ekibimizle hazır bulunmaktayız. Randevu sistemi sayesinde kaliteyi yükselten Maltepe Bosch Servisi, müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Servis güvencesi altında hizmet ederken, sorunları aynı gün içerisinde çözmek ve sizi mağdur etmemek anlayışını benimsemekteyiz. Bu konuda içiniz rahat bir şekilde servislerimizi arayıp arıza kaydında bulunabilirsiniz. Lütfen beyaz eşyanız kullanılamayacak hale geldiğinde değil bir arıza olduğunu düşündüğünüz an servisimizi arayınız. Ayrıca sadece bakım yaptırmak amacıyla da bizlere başvurabilir, önceden önlem alabilirsiniz. Verimli sonuçlar elde etmek için 7/24 firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.