ff oyunu hilesi

İnsanı psikopatlaştıran oyun aa nın bildiğiniz gibi birçok sürümü de yayınlandı. ff, aa ,au,rr vb aynı firmanın ürettiği birçok oyun var.

Şuanda ücretsiz indirilen uygulamalar arasında bu uygulamaların birçoğu ilk 100 de yer alıyor. Oyunun sade ve basit oluşu, çok grafik istememesi sadece tek dokunuşla oynanması gibi özellikler tutulmasındaki en büyük etkenlerden. Çünkü aa, ff  tarzı oyunlar  bütün kullanıcılara hitap ediyor. Aynı firmadan bu oyun benzeri akıllı,sade ve pratik uygulamalar bütün kullanıcılar tarafından beklenmekte.


Yeri geliyor bazı bölümlerde takılıp kalıyoruz. Peki bunun için aa,ff,au oyunlarının hilesi var mı ? Sorunun cevabı evet. Bu tarz oyunlarda hileyi aktif etmek ve kullanmak için malesef telefonunuzun rootlu olması gerekiyor. Çünlü es dosya yöneticisi kullanmamız gerekli. Bu uygulama da sadece rootlu telefonlar için geçerli. Altta paylaşacağım kısa videoyu izleyerek istediğiniz bölümlere atlayabilirsiniz. Ben mesela şuanda 600 lü bölümlere bakıyorum ancak gerçekten çok çok zor :)

Neyse lafı uzatmadan videoyu paylaşalım.