facebook profil fotoğrafı açma

Facebook’ta kullanıcıların gizli olan profil fotoğrafını açmak için çok kolay bir yöntem mevcut. Bilmeyenler için bu yazıda facebook profil fotoğrafı açma nasıl yapılır, onu göstereceğim.

facebook gizli resmi açma


Facebook profil resmini gizleyen bir kullanıcının resmini büyütmek ve açmak için yapılacak ilk adım resmi gizli kullanıcının resmini hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız sekme açtığınız kısıma sürüklemektir. Tarayıcıda resim küçük olarak açılmış olarak görünmelidir. Bundan sonraki adım linkteki harf ile başlayan bölümden başlayarak yanındaki sayıları “/” kısmına kadar silmektir. Bunu silip resmi yeniden yüklediğinizde kullandığınız tarayıcıda resmin büyümüş halini görebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemin sadece profil resimleri için geçerli olduğunu unutmayın. İstediğiniz herhangi gizli olan bir resmi bu yöntemle açıp küçük boyuttan büyük boyuta getirebilirsiniz.

Görüldüğü gibi gayet pratik ve basit bir yöntemdir. Umarım faydası olmuştur. Yapamayanlar veya daha değişik yöntem isteyenler yorum bölümünden yardımcı olabilirler.