Facebook Beğeni Hilesi 2018

Dünya genelinde beklide hiç bilgisayar kullanmayacak olan insanları bile internete bağlamayı başaran facebook, aslında hile ile değil bilinçli olarak kullanıldığında istenilen sonuca ulaşmanızı sağlayan bir mantık ile tasarlanmış.

Birçok Facebook kullanıcısı sitenin kullanım koşullarını dahi bilmez!

Facebook’un Kullanım Kolaylığı

Hiç Bilgisayar kullanmayı bilmeyen, toplumda ki her yaştan ve her kesimden insanların kullanım kolaylığına sunulan ilk sosyal paylaşım ağı diyebiliriz. Başka hiçbir sosyal paylaşım ağı yoktur ki bu kadar geniş bir kitleye ulaşabilmiş olsun. Hal böyle olunca kişilerin kendini gösterme, becerilerini sergileme ya da olmayanı varmış gibi gösterme olasılıklarının sergilendiği bir ortama dönüşebiliyor.

Facebook Beğeni Hilesi Programları

Bunun adına aslında bir program denmez. Facebook’ta token yolu ile beğeni kazana bilirsiniz. Profesyonel anlamda bir programı yoktur. Hiçbir profesyonel de böyle bir program için zaman ve çaba harcamaz.

Token Nedir

Kesinlikle tavsiye edilmeyen bir beğeni yöntemidir. Bazı siteler size Facebook paylaşımlarınız da token yolu ile birçok beğeni kazandıra bilir. Buna karşılık olarak sizin hesabınız ile bilmediğiniz birçok kişinin paylaşımlarını beğenir. Bu beğenileri size kazandırmanın nedeni de hesabınızı kendi istediği paylaşımları beğenme karşılığında dır.


Facebook Beğeni Kazanma ve Gelir Elde Etme

Birçok internet sitesi, size hem beğeni kazandırmayı hem de maddi gelir elde edebileceğiniz imkânlar sunar. Bu sitelerde cüzi miktarlar ile kişilerin paylaşımlarını ya da sayfalarını beğenirsiniz. Elde ettiğiniz gelirler ile sizde kendi Facebook paylaşımlarınızı, gelir kazanmak isteyen diğer site üyelerine beğendirebilirsiniz. Aslında bu büyük bir hiledir! Hiçbir zaman ne maddi gelir olarak nede kazanmış olduğunuz puan ya da para ile istediğiniz beğeni sayısına ulaşamayacaksınız. Aksine siteye para ödeyip beğeni toplamaya çalışacaksınız.

Facebook’da Beğeni Sayısı Nasıl Artırılır

Sosyal Medya küçümsenemeyecek derecede önemli bir alan. Bu durumda bu alanı yapılan paylaşımlar ile beğeni kazanacağımız bir platforma dönüştürebiliriz.

Beğeni olması için paylaşım olması gerekiyor. Eğer paylaşımınız varsa ve çok beğeni istiyorsanız Facebook Reklamlarını kullanın. Oldukça düşük bütçeler ile binlerce beğeni sayısına ulaşa bilirsiniz. Paylaşımlarını hem ilgili kişilere ulaştırılır hem de kalıcı bir takipçi kitleniz olur.

NOT: Facebook Reklamları konusunda Facebook Reklam açıklamalarını okuyun. Bilinçsiz reklam bir şey kazandırmaz sadece kaybettirir.