Esat Yontuç Vikipedi Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu

Esat Yontuç Vikipedi,Esat Yontuç kimdir, Esat Yontuç Acun, EsatYontuç sevgilisi, Esat Yontuç boyu kilosu

 

Esat Yontuç magazin dünyasında adını sıkça duyduğumuz ünlü isimler arasındadır. Acun Ilıca’nın en yakın arkadaşları arasında olan Esat Yontuç, Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu survivor yarışmasında jüri koltuğunda olan isimdir. Esat Yontuç kimdir ne işi yapmaktadır bahsetmek gerekirse; sosyal medya ve tv program yapımcısı olan Yontuç acun Ilıcalı ile ortak olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Üniversite mezunu olan ünlü isim magazin dünyasında bir dönem adını Burcu Esmersoy ile yaşadığı aşk hayatı ile gündeme getirmiştir. Çok uzun sürmeyen aşk hayatı bu günlerde kendisinden 25 yaş küçük olan Aslışah Alkoçlar ile devam etmektedir. Esat Yontuç nerelidir buna da değinmek gerekirse İstanbul doğumlu olmakta olup eğitim ve çalışma hayatını hep burada devam etmiştir. Esat Yontuç boyu yaşı ise şu özelliklerdedir.


Esat Yontuç Vikipedi Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu
Esat Yontuç Vikipedi Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu

Oldukça karizmatik olan yapımcı 1969 doğumlu yani 48 yaşındadır. Saçı olmayan Esat Yontuç 1.82 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Hiç evlenmeyen ünlü isim aşkları ile magazin dünyasında yer almaktadır. Esat Yontuç açık kahverengi gözleri olan karizmatik duruşu, kıvrak zekâsı ve şık giyimleri ile örnek bir kişidir.