En iyi 5 Android Oyunu

Oyunların hayatımızdaki değerini anlatmaya gerek yok. Zira 7’den 77’ye herkes Android oyunlar yükleyerek günün stresini atmaya yönelmektedir. Böyle olunca da hangi Android oyunu iyi sorusu gündeme gelmektedir. Elbette bu oyunların sayısını 5 ya da 10 ile sınırlamak zordur. Bununla birlikte popülerlikleri dikkate alındığında ilk 5 oyunu şöyle listeleyip kısaca özetlemek mümkündür. 

En iyi 5 Android Oyunu şunlardır. İlk sırada Asphalt 8: Airbone yer alıyor. Android oyun denilince Asphalt’ın sırası pek değişmiyor. Oyun yarış kategorisinde en iyi grafik tasarımına sahip olup güzel bir arcade tarzı heyecanı yaşatmaktadır. Oyunda 400 etkinlik, 1500 yarış seçeneği ve çoklu oyun tercihi bulunmaktadır. 


2. sırada Badland 2 yer alıyor. Platform tarzında en iyisi olmayı hak ediyor. Ses ve resim efektleriyle heyecanı hiç eksiltmiyor. 3. sırada Modern Combat 5 FPS tarzı oyunuyla yer alıyor. Bu oyunu artık ücret ödemeden oynayabilirsiniz. 4. sırada drug yarışı olan CSR Racing 2 yer alıyor.

Araçlarda çeşitlilik dışında çoklu oyuncuyla da oynanabiliyor. Ayrıca güncelleme sayısı rakip oyunlardan daha fazladır. 5. ve son sırada NBA Jam ile basketbolun keyfini yaşayabilirsiniz. Hızlı deneyim, yüksek oynanabilirliğiyle öne çıkıyor. Elbette kişisel zevklerinize göre oyun sıralamasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca başka oyunlar da dahil edilebilir. Sonuçta, Android oyunlar artık telefonlarda giderek kalitesini yükseltmektedir.