E-Okul Öğrenci Ve Öğretmen Giriş Şifresi Nasıl Alınır

            Okul ile ilgili tüm bilgileri artık e okul sistemi üzerinden elde etmek mümkün. Dersler, sınav notları, ödev takibi ve devamsızlık çizelgesi gibi pek çok özellik ile sizlere bilgiler aktardıklarını söylemeliyiz. Aynı zamanda ders anlatımları, testler ve sınavlara hazırlık gibi seçeneklerle de yardımcı olmaktadır. Hemen e okul giriş şifresi öğrenci işlerinizi yaparak derslerinize dair bütün bilgileri tek tıkla öğrenme imkânını elde edebilirsiniz.

Aynı kolaylık sadece öğrencilere değil, aynı zaman da öğretmenlere de sunulmaktadır. Notları girdikleri bu yazılım sayesinde sonuçların öğrenilmesinde başrol oynarlar. Resmi web adresine giriş yaparak bir an önce e okul giriş şifresi öğretmen panelini kullanabilirler. Burada 24 saat boyunca işlem yapabilme özelliğinin olduğunu da söylemek isteriz.


Tabi akıllara şifre alımının nasıl gerçekleştiği ile ilgili de sorular gelebilir. E okul şifresi nasıl alınır hakkında okul tarafından verilecek şifre ile sisteme giriş yapabileceğinizi söylemeliyiz. Dilerseniz ilk üyelik işlemi sonrasında şifrenizi sizin belirttiğiniz gibi bir şekilde değiştirebilir ve kullanabilirsiniz. Güvenlik ve gizlilik açısından burasının kesinlikle eşsiz olduğunu da ifade etmeliyiz. Veliler de çocuğunun okul ile ilgili tüm verilerini burada görebilmektedirler.