Duman Melankoli Şarkısını İndir

1999 yılında kurulan rock grubu Duman; solist Kaan Tangöze, basgitarda Ari Barakos, bateride Cengiz Baysal ve gitarda Batuhan Mutligil yer almakta. Daha öğrencilik hayatında rock grubu kurma hayalleri kuran Kaan Tangöze, doksanlı yılların sonunda bu hayalini hazırladığı albüm parçalarını birleştirerek albüm çıkarması ile gerçekleştirdi. İlk albümün adı “Eski Köprünün Altında” isimi ile piyasaya sürüldü. Düzenlenen albüm genç kesimin dikkatini çekmeye ve sevilen şarkıların ilgi odağı olması ile grup, ikinci albümünü hazırlamayana koyuldu.

 duman melankolia indir


“Belki Alışmam Lazım” duman grubunun ikinci albümlerinin adıdır. Bu albüm ilk albüme oranla daha büyük ilgiyi toplamayı başardı. Ciddi bir patlama yaratan albüm büyük bir başarının da kazanılmasında vesile olmuştur. Sezen Aksu’nun parçası olan “Her şeyi yak” adlı parça bu albüm içerisinde yeniden düzenlendi ve bu şarkıya da klip çekildi. 2004 yılında ilk müzik indir DVD’si ile piyasaya çıkarılan “Konser” albümü de beklenen ilgi ile karşılandı.  2005 yılında Duman grubu üçüncü albümleri olan “Seni Kendime Sakladım indir” isimli müzik çalışmalarını sevenleri ile buluşturdu. Bu albümden sonra araya askerlik görevini girmesi ile müziğe ara veren Kaan Tangöze, askerliğin bitmesi ile beraber konserlerine kaldığı yerden hemen devam etmiştir.

2013 yılında son albümleri “Darmaduman” adlı albümleri ile yine sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Yeni albümü 4 yıl aradan sonra tüm beklentilerin birikmesi ile 13 yeni şarkıdan oluşuyor. Tüm şarkı sözleri grup tarafından yazılan yeni şarkılar yine sevenleri tarafından ilgi ile karşılandı. İlk klip çalışması “Yürek” isimli parçaya çekildi. İkinci klip çalışması ise albüm içerisinde en çok dinlenen şarkı “Melankoli” şarkısına çekilmiştir. Mp3-indir.info adresinin arama butonundan yararlanarak, herhangi bir ücret ödemeden Duman’ın yeni ve eski tüm albümlerine ulaşabilirsiniz. Albüm çalışmalarını tek bir seçenekle indirebileceğiniz gibi sadece istediğiniz şarkılardan oluşan mp3 indirme işlemleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün.