digitürk iptal dilekçe örneği 2016

Her geçen gün televizyona, dizilere, filmlere ve tv programlarına olan ilgi artmaktadır. Hemen hemen her gün televizyonda yeni bir kanal açılmaktadır veya açılan kanallar yayından kaldırılarak belirli bir kurumun adı altında ücret karşılığı izlenebilmektedir. 

Digitürk de bunlardan biridir. Günümüz piyasasında belirli bir konuma gelebilmiş favori bir yayın kuruluşudur. Belirli bir ücret karşılığında istenilen yere bağlanmaktadır. Fakat yapılan anlaşma dolmadığı sürece digiturk abonelik iptal yapamamaktadır. Bu süreç anlaşma maddelerini dikkate almayanlar için biraz sancılı geçmektedir. Digiturk abonelik iptal şu şekilde olmaktadır.

Digitürk sayfası üzerinden bir sürü bilgiye ulaşabildiğimiz gibi kurumsal sayfa üzerinden digitürk iptal formu yazısına girerek aboneliğimizi nasıl kapattırabileceğimizi öğrenebiliriz. Digitürk iptal formu üzerinde yazılan bilgileri anlamadıysak müşteri hizmetlerini arayarak birebir görüşme sayesinde sorularımızı sorabiliriz.

digiturk iptal dilekçesi örneği 2016


Evinizde bir digitürk kurulumuna sahip olabilirsiniz. Kişisel sebeplerden dolayı bu kuruluma son vermek isterseniz internet üzerinden veya daha önce iptal ettirmiş biri tarafından öğrenebiliriz. Ya da yaşadığımız bölgedeki. digitürk kurumuna giderek digitürk nasıl iptal edilir öğrenebiliriz. Eğer digitürk nasıl iptal edilir biliyorsak bunun bir dilekçeyle olduğunu biliriz.

Digitürk üyeliği bir dilekçe sayesinde iptal edilmektedir. Eğer nasıl bir dilekçe ÖRNEĞİ yazacağımızı bilemiyorsak şu yolları izlemeliyiz. İnternet tarayıcınıza digiturk üyelik iptal dilekçesi örneği yazarak bulabiliriz.

Digiturk Üyelik İptal Dilekçesi Örneği: 

Beyaz bir dosya kâğıdına sayfayı ortalayacak şekilde Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne başlığı atmalıyız. Hemen başlığın bir santim sağ üzerine gün ay yıl şeklinde tarih atmalıyız. Başlığın altına sırasıyla Digitürk Abone Numarası, Digital Kart Numarası, Cep Telefonu ve Konu başlıklarını sırasıyla yazmalıyız. Konu abonelik iptal talebidir. Hemen onun altına Digitürk Üyelik İptal Sebebi yazarak açıklamamızı yapmalıyız. En son da sağ alt kısma imzamızı atarak müşteri hizmetlerine fakslamalıyız.