d smart iptal dilekçesi örneği 2016

d’smart iptal dilekçesi,d smart iptal dilekçesi örneği ,d smart iptal,d smart iptal etme,d smart iptal dilekçesi yazma …

D smart bir televizyon ve internet platformudur. D smart üzerinden d smarta özgün yayınlar, internet hizmeti ve televizyon hizmeti almak mümkündür. Taahhütler genelde 12 veya 24 ay olmaktadır ve bu kişilerin tercihine göre de fiyatları değişmektedir. Eğer abone hizmet süresince d smart iptal işlemi gerçekleştirmek istiyorsa öncelikle d smart müşteri hizmetlerine duruma bildirip daha sonra d smart iptal dilekçesi yazma aşamasını gerçekleştirmelidir. 

D smart iptal dilekçesi yazma işlemi çok basittir. Dilekçe 0212 478 03 33 nolu fax numarasına faxlanmalıdır. Dilekçede d smart iptal etme nedeni de bildirilebilir ve abone numarası veya d smart dijital kart numarası bulundurulması gerekmektedir.


d smart iptal dilekçesi örneği

Abone kişiden başka birinin d smart iptal etme hakkı bulunmamaktadır ve abone dışında yazılan dilekçeler dikkate alınmamaktadır. Abone bu bilgilerle dolu dilekçeyi tamamladıktan sonra altına adını ve soyadını yazıp imzalamalıdır. Abonenin sağ üst köşesine tarih atması gerekmektedir.

Eğer abone taahhüt süresince bir cayma gerçekleştirirse şirketle aralarındaki sözleşme gereği belirli ücretler ödemek durumundadır. Fakat taahhüt bittikten sonra abone herhangi bir borcu bulunmuyorsa veya taahhüt süresince sorun yaşamadan normal şekilde aboneliği sona ermişse cayma hakkına sahiptir ve taahhüt bitimine bir süre kala bu işlemi iptal ettirmek için bu dilekçeyi yazar ve hiç bir ücret ödemez. İptal dilekçesi yazıldıktan sonra d smart platformu aranıp kontrol edilmelidir.