Counter Strike 1.6 Bot Nasıl Atılır

 Tüm dünyada çevrim içi savaş oyunlarına meraklı olanların en çok tercih ettiği oyunlardan biri olan Counter Strike’da temel amaç devreler halinde oynayan iki takımdan, birinin diğerine üstünlük sağlamasıdır. 

Bu sayede kazanan takım para miktarını arttırır ve yeni silahlar alarak kendini güçlendirir. Oyunun en belirgin özelliklerinde birisi de harita programları ile yapılmış olan ve iki takımın da zıt hedeflerinin bulunduğu haritalardır. İşte kendi bilgisayarında oyun oynayan bir oyuncunun, haritalarda yalnız başına dolaşmaması için, 1,6 bot nasıl atılır bilmesi gerekir.


Oyuna bot atmakcounter strike 1.6 bot nasıl atılır için, öncelikle Counter Strike’ a girip H tuşuna basmak gerekiyor. H tuşuna bastığınızda açılan menüde, zbot diye ikinci bir ek menü daha açılıyor. Daha sonra konsola bot_add yazarak, H tuşu ile açılan menüden add zbot seçeneğini bularak, oyuna bot atabilirsiniz. 

Ayrıca set zbot seçeneğini kullanarak zorluk ayarı da yapabilirsiniz. Ancak bot attıktan sonra hemen oyuna başlamamak gerekiyor. Botun haritayı tanıması için beş dakika bekleyip, sonrasında rahatlıkla oynayabilirsiniz.