Clash of Clans Şimdi Türkçe Forumda

                Son dönemin en popüler online oyunlarından olan Clash of Clans, ülkemizde de git gide artan bir popülariteye sahip. Finlandiya merkezli bir şirketin çıkarttığı ve gerçek zamanlı strateji türünde olan oyun, savunma ve saldırı stratejilerinin aynı hassaslıkta düşünülmesi gereken ve gerçek oyuncular ile oynanmasından dolayı kıvrak bir zekâ, ani çözümler getirilmesi gereken bir yapıda.

clashofclansforum


Clash of Clans oyununun ülkemizde çok daha fazla oynanmaya başlandığından bahsetmiştik. İşte bu oyuncu artışı, beraberinde çeşitli konularda yardım alma isteğini de getirdi. Ancak yakın bir zamana kadar, yardım konusunda Türkçe kaynak bulmakta zorlanan yerli oyuncuların eli, Clashofclans.net Türkçe forum adresi sayesinde oldukça rahatlamış gibi gözüküyor. Yalnızca çeşitli konularda yardım almak değil, aynı zamanda oyun hakkında her türlü bilgiye, oyunun diğer fanları ile iletişime geçme şansına, oyun içerisinde farklı stratejilerin geliştirilmesine ve bunun gibi daha pek çok avantaja sahip olabilirsiniz.

İnternet üzerinde, Türkçe kaynak bulmakta zorlandığımız ortadayken, böylesine zengin içeriğe, düzeyli bir ortama ve usta oyunculara sahip bir sitenin varlığı, biz oyun severler için adeta çölde bulunan bir vaha etkisi yaratıyor. Eski zamanların seçkin strateji oyunlarında ki atmosferi ve heyecanı, gerçek oyuncular ile oynayarak yakalayabildiğimiz clash of clans oyununa da böylesine kaliteli bir site yakışırdı ancak.