ceren kaplakarslan vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu sevgilisi

Tanınmış bir ailenin kızı olan Ceren Kaplakarslan aynı zamanda ünlü şarkıcı Rafet El Roman’ın da eşidir. Peki, Ceren Kaplakarslan kimdir? Organizatör Atilla Kaplakarslan’ın kızı olan Ceren Kaplakarslan, oyunculuk eğitimi almıştır. 

New York film Akademisi’ni bitirmiş olan güzel oyuncu, 1989 doğumludur. İsmi ünlü şarkıcı Rafet El Roman ile anılmaya başladıktan sonra şarkıcının direniyorum isimli video klibinde rol almıştır. Almanya’da evlenen çift sade bir nikâhı tercih etmişlerdir.

ceren kaplakarslan kimdir vikipedi


Ceren Kaplakarslan nereli? Ünlü oyuncu İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimi almış olan Kaplakarslan, Fox TV de yayınlanan Sen Benimsin adlı dizide de rol almıştır. Şebnem karakterine hayat veren oyuncu, hem kariyeri ile hem de yaşadığı aşk ve yaptığı evlilik ile sosyal medyada da en çok merak edilenler arasına girmiştir. 

En çok merak edilen sorulardan bazıları ise Ceren Kaplakarslan boyu yaşı kilosu sorularıdır. Sempatik ve ünlü güzelin boyu 1.73 cm’dir. 49 kilo olan Ceren Kaplakarslan 27 yaşındadır. Kahverengi gözlü ve kumral tenli oyuncunun Rafet El Roman’dan 21 yaş küçük olduğu da bilinmektedir.