Çamaşır Makinesinin Yıkama Programı Çok Hızlı Dönüyor

21.yüzyıl dünyasında beyaz eşya teknolojileri yaşam alanlar9nın en önemli gereksinimlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Özellikle de günlük yaşantı içerisinde ev işlerinin çok daha kısa süreler içerisinde çok daha kaliteli standartlarda gerçekleştirilebilmesine yardımcı olması dolayısı ile insanlar tarafından beyaz eşya teknolojileri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Günümüzde yaygın olarak kullanılan Arçelik markalı çamaşır makinesi modelleri ile birlikte artık tüm çamaşırlarınızı çok daha kısa süreler içerisinde yıkayabiliyor ve çamaşırlarınızı yıkamak için ayıracağınız vakitleri artık kişisel faaliyetlerinize yönelik olarak ayırabiliyorsunuz. Günümüzün en üstün özelliklerine ve teknolojisine sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinenizde meydana gelen yıkamada sıkmada olduğu gibi hızlı bir dönüş yapması sorunu için profesyonel servis çözümleri Kadıköy Arçelik Servisi merkezimizde sunuluyor.


Çamaşır makinenizde zamanla meydana gelebilecek sorunlardan birisi olarak ön plana çıkan makinenizin yıkama programında sıkma programında olduğu şekilde çok yüksek hızda dönüş yapması problemine yönelik olarak profesyonel müdahaleleri uzman Kozyatağı Arçelik Servisi teknik personellerimizce gerçekleştirilir. Bu çerçevede de ilk olarak çamaşır makinenizin hız kontrol ünitesinde herhangi bir arıza bulunup, bulunmadığını değerlendiren özel teknik servis personelimiz, çamaşır makinenizin hız kontrol ünitesinde bulunan tiryakta arızalanma meydana gelip, gelmediğini kontrol ederek, arıza belirlemesi durumunda makinenizin hız kontrol ünitesini yenisi ile değiştirmektedir. Bu şekilde çamaşır makinenizin yıkama programını ideal hızda yapmasını sağlarken, sorun bu parçadan kaynaklı değil ise teknik ekiplerimizce ikincil bir arıza olasılığı değerlendirilir.

Bu çerçevede de çamaşır makinenizin takojeneratör bobini ya da ortasında dönüş yapan mıknatısın kırılması veya niteliğini kaybetmesi gibi durumların söz konusu olabileceğini değerlendiren Göztepe Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz, çamaşır makinenizin takojeneratör mıknatısını değiştirir ya da doğrudan komple bobinde değişiklik uygular. Böylelikle çamaşır makinenizin yıkama programında çok hızlı dönmesi sorunun ortadan kaldırarak, standart dönüş hızında programına uygun biçimde çamaşırlarınızı yıkaması sağlanır. Bu noktada özel servis uygulamalarımızda gerçekleştirdiğimiz tüm parça değişimlerinde sadece orijinal Arçelik yedek parça ürünlerini kullanmakta olduğumuz gibi bu değişen parçalara 1 yıllık garanti veriyoruz.