Çamaşır Makineleri Arızaları ve Profesyonel Servis Hizmeti

Modern yüzyılda beyaz eşya teknolojileri yaşamın her alanında oldukça büyük bir öneme sahip rol üstleniyor. Hayatın her alanında kendisine etkin biçimde yer bulan beyaz eşya teknolojileri ile pek çok alanda önemli çözümlerden faydalanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Özellikle de Arçelik teknolojisiyle geliştirilen beyaz eşya teknolojileri arasında çamaşır makineleri bayanların evdeki en büyük sorunlarından birisi olan çamaşır yıkama uygulamalarının son derece kaliteli ve oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Günümüz modern çağında son derece yoğun şekilde tercih edilen Arçelik markalı çamaşır makineleri ileri nesil teknolojilere sahip olmasına karşın çeşitli mekanik veya elektrik arızaları ile karşı karşıya kalabiliyor ki bu tip durumlarda Yavuztürk Arçelik Servisi profesyonel destek sağlıyor.

İleri nesil teknolojilere sahip olan Arçelik çamaşır makinelerindeki mekanik ve elektriksel arızalanmalar belirli fonksiyonların çalışmamasına ya da tümüyle çamaşır makinesinin çalışma görevini yerine getirememesine yol açabiliyor. Bu tip durumlarda kesinlikle profesyonel destek alınmasına dikkat edilmesi büyük bir önem arz ediyor. Özellikle Ünalan Arçelik Servisi tarafından Arçelik’in ileri nesil teknolojilerine uygun düzeyde altyapıyla gerçekleştirilen teknolojik bakım ve onarım hizmetleri ile çamaşır makinelerinin ilk günkü performansında çalıştırılabilmesi sağlanabiliyor. Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan arızalanmalar genel yapısı itibari ile mekanik ve elektriksel şekilde ayrılmaktadır.


Sancaktepe Kombi Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi merkezine gelen Arçelik çamaşır makinesi modellerinde mekanik ve elektrik arızalanmaları ise şu şekildedir;

*Arçelik çamaşır makinelerinde elektrik arızalanmaları;

-Röle ve parazit kondansatörleri

-Program cihazı

-Termostat ve termikler

-Pompa motorları

-Su giriş emniyet ventilleri

-Yıkama motoru

-Rezistans (ısıtıcı)

*Arçelik çamaşır makinelerinde mekanik arızalanmalar;

-Kayış ve kasnaklar

-Körük ve hortumlar

-Tuş ve panel grubu

-Kazan ve tambur

-Amortisör ve yayları şeklindedir. Tüm bu elektriksel veya mekanik arızalanmalar durumunda servis ekipleri tarafından parça değişimi gerçekleştirilirken bu parça değişimleri için sadece orijinal Arçelik markalı yedek parça kullanılıyor. Böylelikle Arçelik çamaşır makinesinin ilk günkü performans ve dayanıklılığına yeniden kavuşarak, kesinlikle aynı parçadan kısa süreler içerisinde arızalanmalar meydana getirmemesi sağlanabiliyor.