C2 Konuşma Sayısı Arttırma

Anonim bir şekilde chat yapma imkanı sağlayan connected2.me uygulaması son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Kullanışlı olması ve sade olması bakımından tercih edilen uygulamada konuşma hilesi yer almaktadır. Pek çok kişinin ilgi gösterdiği c2 konuşma sayısı arttırma hilesi hiçbir zararı olmadan kullanılabilmektedir. Konuşma panelinde konuşma sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar hile yöntemine başvurarak, chat uygulamasını doyasıya kullanabilmektedir. Hile yapabilmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Cihazınız rootlu ise, bu hileyi yapabilmeniz mümkündür.


Uygulama kullanıcıları doyasıya sohbet etmek için c2 hilesi kullanmaya ihtiyaç duymaktadır. İlk başlarda herkes konuşma sayısını yükseltebilirken; daha sonra uygulama bu açığı fark ederek, IP adresi kullanılmasını şart koymuştur. Hileyi kullanmak için farklı IP adresine sahip olmanız gerekmektedir.

Modeminiz sabit IP adresine bağlı değilse; modemi açıp kapatarak IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Bu işlemi tekrarlarsanız, konuşma sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca denenmiş hileleri de kullanabilirsiniz. Hile kullandıkça chat uygulamasındaki konuşma sayınız artacaktır. Farklı IP adresi kullanma ya da hile kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hile kullandığınızda konuşma sayınızdaki artışı fark edebilirsiniz.