Bırakın, çocuklar oyun oynasın.

İnternet gibi global ve ucu bucağı olmayan bir dünyada oyun siteleri oldukça büyük bir payı temsil ediyor. Özellikle genç yaşa gitap eden internete erişimi olan birçok kullanıcı için birbirinden eğlenceli ve kaliteli oyun siteleri bulunmakta. Bu yazıda tam da bu özelliklerde bir siteyi tanıtacağım.

oyunteyze

Geniş oyun yelpazesinde araba oyunları, boyama oyunları, futbol oyunları, barbie oyunları,zeka oyunları, online oyunlar,makyaj oyunları ve daha birçok kategori bulunan site üzerinde kiraz mevsimi oyunu da bizim size tavsiye edeceğimiz oyunlardan birisi. Kiraz mevsimi oyunu bir giysi giydirme oyunudur ve oyunda sevilen dizi Kiraz Mevsimi’ndeki oyuncular Öykü ve Ayaz yer almaktadır. Oyun oldukça kolay olup mouse ile kontrol edilebilir ve iki karakter için de ayrı ayrı oynanabilir.


Kiraz mevsimi oyunu dışında dikkatinizi çekebilecek bir diğer oyun da bu tarz benim oyunu dur. Günümüzün en popüler yarışmalarının başında gelen bu tarz benim programından esinlenen bir oyun. Yarışmada olduğu gibi oyunda da belirli bir konsept veriliyor ve bu konsepte göre jüri değerlendirmesi sonucu puanlar alıyorsunuz. Amacınız en yüksek puanları toplamak ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak. Oyunun jürisi aynı Bu tarz benim’de olduğu gibi Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş, İvana Sert veNur Yerlitaş yer alıyor.

Çoğu ebeveyn oyunları zaman kaybı olarak görüyor ancak çocukların gelişimleri için oyunlar oldukça önem arz ediyor. Oyunların faydalı yönlerini de görüp oyunların çocukların doğalarında var olduğunun görülmesi gerekli. Unutmayın, oyun oynamak her çocuğun doğasında vardır.