Avea bedava dakika 2016

2016 avea bedava dakika,avea bedava dakika kampanyası,avea bedava 500dk,avea bedava kampanyalar 

Avea hat sahibi iseniz birbirinden avantajlı ve de cazip kampanyalar sizlere ulaşmakta ve de daha ucuza daha bol sürelerle sevdiklerinizle yani aileniz, sevgiliniz, arkadaşlarınızla konuşma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Avea bedava dakika kampanyası bağlamında kullanıcılarına birçok kampanya sunmaktadır ve bu bağlamda eşsiz bir grafik çizmektedir. En çok tercih edilen kampanya ise yalnızca 12 TL ödemek koşulu ile 30 gün boyunca her yöne 200 dakika konuşma fırsatı olmuştur. 

1 Gb internet paketi kampanyası ise en çok tercih edilen bir diğer kampanyadır. Yalnızca 21 TL ödeyerek 1 Gb internet kazanıp avea bedava 500 dk da kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca bunun yanında 1000 sms de hediye olarak verilmektedir.


Bu pakete sahip olmak için 5555 e fırsat1gb yazmanız yeterli olacaktır. Bu paketin kullanımı için hattınız Avea’lı olmalıdır. Eğer Avea’lı değil ise de Avea iletişim merkezini arayıp hemen hattınızı Avea’ya taşıya bilirsiniz. Bu sayede de avea bedava dakika bağlamında her türlü kampanyanın tadını çıkarıp doya doya sevdiklerinizle konuşma fırsatını yakalamış olursunuz.

Sadece bedava dakikalar değil bedava sms ile mesajlaşabilir ve de bedava internet ile de istediğiniz videoyu ve filmi izleyebilir, sosyal medya sitelerinde turlayabilir, istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken eğer Avea müşterisiyseniz çok az bir para karşılığı çok geniş tarifelerin sahibi olmak için bir kısa mesaj göndermek olacaktır ve de işin tadına varmak olacaktır.