Ataşehir’deki Bosch Servis Hizmet Noktaları

Bosch buzdolabı modellerinde var olan ileri teknolojiye uygun şekilde oluşabilecek farklı arızalara ilişkin olarak da deneyimli ve bilgi sahibi personeller ile servis hizmetleri sunuyoruz. Bosch buzdolabı modellerinde sorun yaşayanlara Bosch markasının ileri teknolojisine uygun düzeyde bir servis hizmeti sunuyoruz. Ataşehir Bosch Servisi hizmetleri kapsamında Bosch buzdolabı modellerinde karşı karşıya kalınabilen arızalara ilişkin kısa süreler içerisinde modern çözümler üretilerek, buzdolabının kısa sürede ilk günkü performansında yeniden çalışması sağlanabiliyor.

 


Bu kapsamda özellikle Bosch buzdolabı modellerinde en sık şekilde karşılaşılan arızaların başında gelen dip freeze yani buzluk kısmında karlanmanın aşırı boyutlara ulaşması sorunu için modern çözümler sunuyoruz. Bosch buzdolabınızda böyle bir arıza ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda hemen Ümraniye Bosch Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunmanız gerekiyor. Kısa süre içerisinde adresinize ulaşan gezici ekiplerimiz, Bosch buzdolabı modelinizin buzluk ya da dip freeze kısmında karlanma sorununa yol açabilecek parçalarda arıza olup olmadığını tespit etmektedir.

 

Bu yüzden öncelikle de üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısı almasına sebep olmaktadır ve bu durum karlanmanın oluşmasına neden olur. Eskimiş olan fitillerin değiştirilmesi ile dondurucunuzu ilk günkü kaliteli ve yüksek performansında çalışmasına yardımcı olacaktır. Bu noktada yapılan parça değişimleri sırasında servisimizde kesinlikle orijinal Bosch yedek parçalarının kullanımına özen gösterilmektedir. Böylece çok daha uzun süreli dayanıklılık ve yüksek performans elde edilebiliyor.