Ataşehir Demirdöküm Kombi  Servisi İle Kombileriniz Artık Güvende

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılmalıdır. Tüm yaz çalışmayan kombilerin, kış geldiğinde çalışmadan önce tesisat ve yedek parça bakımlarının son durumları kontrol edilmelidir. Aksi halde, bir sorun var ve siz fark etmiyorsanız eğer, hem eviniz tam ısıtma işlevini yerine getirmez, hem de yüklü doğalgaz faturası gelmesi kaçınılmaz olur. Bu gibi durumlarda Ataşehir Demirdöküm Kombi  servisi olarak bizlerden yardım almanız mümkündür. Uzman teknik servis ekibimiz, kombi kontrollerini uzmanca yapmaktadır.


Eğer kombilerinizde bir arıza meydana gelmişse, kombi ya hiç ısıtmaz ya da çalışmaz. Peki, kombilerde en fazla meydana gelen arızalar nelerdir dersek bunlar kısaca, su basıncın düşmesi ya da artması olarak en fazla arızalardan, kombi cihazının elektrik aksamında meydana gelen sıkıntılara kadar birçok sorun yaratabilir. Kombiden peteklere giden suyu süzen su filtresi de zaman zaman sudaki kireç ya da sıcaklığın verdiği tozlanma ile tıkanabilir. Bu gibi birçok sorun için kombi onarımı servisimiz tarafından yapılmaktadır. Sancaktepe Demirdöküm kombi servisi sizlere en garantili ve randımanlı servis hizmetini sunuyor.

Kombi kullanımı olarak dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kış geldiğinde kombiyi açmadan mutlaka teknik servisten yardım alıp, bakımını düzenli olarak yaptırmaktır. Eğer bakım için yardım almak istiyorsanız, Ümraniye Demirdöküm kombi servisi olarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Konusunda uzman eğitimli teknik personel ekibimiz sorunlara anında müdahale yapmakta ve gerekli onarım işleri vakit kaybetmeden yapılmaktadır.