Apk indir

Artık herkesin evinde mutlaka Android işlemcili telefon yada tabletler mevcut durumdadır. Android hakkında az çok herkesin bilgisi olduğunu düşünüyoruz. Eğer Android’de yeniyseniz sadece tanıtımı yapılmış, resmi olarak çıkmamış olan uygulamaları herkesten önce keşfetmek istiyorsanız Apk indirmenin nasıl ve ne şekilde olması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Makalemizin başlangıç yazısını okuduysanız aşağıda Apk dosyalarının nasıl indirildiğini, telefon veya tabletlerimize nasıl yükleyeceğimizi yada bilgisayarımıza nasıl indireceğimiz hakkında geniş bilgi sahibi olmanız için sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Apk oyun yükleme dosyası Android işletim sistemi olan akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi araçlarda genelde uygulamalar yada oyunlar’ın çalışması için hazırlanmış olan Apk dosyasıdır. Örneğin bir akıllı telefonunuz var ve Android işletim sistemine sahip, Google play veya AndroidPit gibi sitelere girerek indirebilirsiniz. Veya bu Apk dosyalarını yüklemeniz için internet’e bile gereksinim duyulmadanda başarabiliriz.
Apk oyun indirmenin birçok yolu vardır. Öncelikle kendinize güvenli bir site seçmelisiniz Android oyunları, uygulamalarını indirirken kalitesiz virüslü siteleri tercih ederseniz akıllı telefonunuza virüs veya malware tarzı virüsleri bulaştırabilirsiniz. Bir Android Apk indirme sitesinden güvenli dosya indirmek için önce alt kısımdaki yorumları okumanız sizi yönlendirecektir. Apk dosyasını bilgisayarınızdan nasıl yükleneceğini anlatalım ilk önce bilgisayarınzdan kolay bir şekilde bulabileceğiniz bir yere apk dosyasını indirin. Akıllı telefonunuza dosyayı yüklemeden önce izin vermeniz gerekmektedir. Nasıl izin verilir derseniz şu şekilde; Menüler, Ayarlar, Güvenlik, bilinmeyen kaynaklardan gelen yüklemeleri Google Play dışından uygulama indirebilirim sekmesini işaretleyin. Muhakkak yapmanız gereken birşey daha var Es File Explorer bilgisayarınızdan telefonunuza yüklemiş olduğunuz uygulamayı bulabilmeniz için bir uygulama daha yüklemeniz gerekiyor. Akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlayın, karşınıza bu bağlantıyı şarj için mi yaptınız yoksa dosya yüklemek içinmi bağlantı yaptınız sorusu gelecek. İkinci satırdaki seçeneği seçiniz. Bilgisayardan apk indir dosyasını sürükleyerek telefonunuzun herhangi bir klasörüne bırakabilirsiniz.