Android Tüm Gazeteler Uygulaması

Mobil platformların gelişmesiyle birlikte gazeteler de telefon ve tabletlerde yerlerini aldı. Bu uygulamalardan birisi de Tüm gazeteler uygulaması. Bu uygulama telefonunuzdan ücretsiz olarak gazete okuyabilmenize olanak sağlamaktadır. Bundan sonra her gazetenin sitesini ayrı ayrı ziyaret etmek yerine nerede olursanız olun internetiniz olduğu sürece mobil olarak haberleri ve gündemi takip edebilirsiniz.
tüm gazeteler
Uygulama içerisinde Türkiye’deki hemen hemen tüm gazetelere ulaşmak mümkün. Ayrı ayrı gazete sayfalarını gezmek yerine tek tık ile hepsine bir uygulamada ulaşabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise sadece Türkiye ile sınırlı olmaması ve ABD’den Almanya’ya, Brezilya’dan Filipinlere kadar yaklaşık 20 ülkedeki popüler gazeteleri de kapsaması. Böylece yurt dışında yaşıyorsanız ya da yurt dışındaki haberleri merak ediyorsanız tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek.

Uygulamanın arayüzü de kullanıcı odaklı,sade ve şık olarak tasarlanmış. Sol menüdeki “İndirilen Sayfalar” adlı bölümde okuyamadığınız ya da daha sonra okumak istediğiniz sayfaları kaydedebilir, istediğiniz zaman tekrar ulaşabilirsiniz.
Piyasada bulunan çoğu gazete uygulamasının aksine Tüm Gazeteler uygulaması tamamen kullanıcı odaklı hazırlanmıştır.
Diğer uygulamalarda kullanıcılar sadece belirli gazeteleri okuyabilmektedir ancak bu uygulamanın farkı burada devreye girmektedir. Yaşadığı il, ilçe veya beldedeki gazeteleri takip etmek isteyen kullanıcılar bu gazeteleri uygulamaya ekleyebilmektedir. Yani uygulama tamamen kullanıcıya göre şekillenmektedir.
Yurt içi veya yurt dışında, gündemden geri kalmamak, en güncel haberleri takip etmek isteyenler için “Tüm Gazeteler” uygulaması gerçekten biçilmiş kaftan. Bu uygulamayı indirdiğinizde emin olun başka gazete uygulamasına ihtiyacınız kalmayacak.
Uygulamayı ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.