Android aa oyunu hilesi

Google Play Store’da ücretsiz en popüler oyunlara bakarsanız “aa” oyununu göreceksiniz. aa oyunu zamanının Flappy Bird’ü gibi ortalığı kasıp kavuruyor. Oldukça eğlenceli ancak eğlenceli olduğu kadar da sinir bozucu bir oyun. Bir kere oyuna bulaştığınızda kendinizi alamayıp hırsınıza yenik düşüyorsunuz ve oldukça çileden çıkıyorsunuz. En azından bende böyle oldu :)

aa oyunu hilesi

aa oyunu nedir nasıl oynanır ?

Bu oyunda merkezde bir nokta var ve bu nokta aracılığı çember dönmektedir. Bu çemberin uçlarında siyah toplar bulunmakta ve bu topların arasında ki boşlukları doldurmalısınız.

aa oyununun mantığı oldukça basit. Ortada bir merkezimiz var bunun etrafında dönen toplar var. Bu topları merkez sürekli dönerken aralara yerleştirmeye çalışıyorsunuz.

Aşağıdaki video da oyunun nasıl oynandığını görebilirsiniz :

aa oyunu hilesi

Baştaki seviyeler ısınma turları diyebiliriz. Belirli bir yerden topları yerleştirmek oldukça zorlaşıyor hatta saatlerinizi buna harcayabiliyorsunuz ve tabi ki Türk mantığı ile hemen acaba bu aa oyununun hilesi var mı ? demeye başlıyorsunuz.

Google play store’da 9-10 tl arasına açılmış bölümleri satın alabiliyorsunuz. Ancak önceliğimiz ne, tabi ki ücretsiz bir hile var mı ? Bu sorunun cevabı evet ama bu hileyi gerçekleştirmek için telefonunuzun Root’lu olması gerekmekte. Es dosya yöneticisi ile ve aşağıdaki video yardımıyla Rootlu telefonlarda istediğiniz level’den aa oyununa başlayabilirsiniz.


Telefonum Rootlu değil aa oyunu bölümlerini nasıl geçeceğim ?

Telefonunuz Rootlu değilse malesef üstteki şekilde bölümleri açamazsınız. Oyunun aslında belli başlı bölümleri kullanıcıları çok zorluyor. Bunun için de aşağıdaki başlıklardan ve videolardan hangi bölümlerini nasıl geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aa oyunu 49. bölüm nasıl geçilir ?

Zor bölümlerden birisi olan 49. bölümü geçmek için öncelikle telefonunuzu sabit tutmanız gerekli. Bu bölümde önemli olan seri olarak topları gönderebilmek. her boşluğa 4 top gelecek şekilde ayarlarsanız bölümü geçebilirsiniz.

Aa Android oyunu 67.Bölüm nasıl geçilir ?

67. bölümde önemli olan hız yavaşladığında atış yapabilmek. Her boşluğa 3 veya 4 kez top gönderebilirseniz geçme olasılığınız artacaktır.

Aa oyunu 84.bölüm nasıl geçilir ?

84. bölümde çember topsuz başlıyor ve 25 adet topu hızlı bir şekilde atmanız gerekiyor.

Aa oyunu 188.bölüm nasıl geçilir ?

Aa oyunu 250.bölüm nasıl geçilir ?

Aa oyunu 284. bölüm nasıl geçilir ?