aktif ileti iletişim bilgileri

Aktif İleti Türkiye’nin ilk özel toplu dağıtım ve kurye firması olarak 1993 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Uydudan izleme seçeneği ile gönderilerinizin nerde olduğunu görebilme imkanıda veren firma, gizliliği esas almıştır. İstanbul Okmeydanı’nda merkezi bulunan firma, Türkiye’nin her yerinde profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti sayesinde güvenilir ve olumlu geri dönüşler almaktadırlar. 

Özellikle özel kuryecilik hizmetinde en önemli unsur gönderilerin kaybolmadan, açılmadan, doğru kişiye doğru zamanda ulaştırılmasıdır. Birçok firma bu konuda güvenli ve yeterli hizmeti ne yazık ki verememektedir. Özellikle acil olan gönderilerin zamanında ulaştırılamaması da diğer önemli bir sorundur. Yaklaşık 320 yıllık tecrübesi ile Aktif ileti tüm bu sorunları yaşamadan güvenle gönderinizi istediğiniz adrese, istediğiniz saatte ulaştırmanızı sağlar.


Aktif İleti tüm sosyal medya kanallarının yanı sıra, internet sitesi ile de hizmet ve iletişim imkânı sunmaktadır. Aktif İleti iletişim bilgileri resmi web sitesinde bulunmasının yanı sıra, gönderi takipleri de gene aynı siteden yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Aktif İleti telefon numarası da resmi web sitesinde yer almakta ve 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim imkânı sunmaktadır.

Genel müdürlük dışında acentelik sistemi ile de hizmet veren firma, sadece kara taşımacılığı değil, hava taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sizde gönderilerinizin güvenliği ve zamanında teslimatını uygun fiyatlar ile yaptırmak istiyorsanız, Aktif İleti Kuryecilik’in resmi iletişim kanallarından daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.