Agar.io Hilesi nasıl yapılır

Bir fenomen haline gelmiş olan agar.io oyununun hilesi var mı ?

Bu soruyu birçok kullanıcı soruyor hatta Psikopat Oyun Agar.io yazımdan sonra bu konu hakkında birçok mail aldım. Oyunu bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim. Agar.io sitesine giriyorsunuz ve bir nick yazıyorsunuz, yan taraftaki seçmeli kutudan FFA , Teams veya experimental seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Ben teams tavsiye ederim, takım halinde oynamak çok daha eğlenceli oluyor. Amacınız en büyük olmak , boyutunuza göre rakiplerinizi yemeye başlayabilirsiniz. Oyunda Türk server’ı da bulunmaktadır. Çok büyüyünce yeşil çalılardan kaçının patlama riskine girmeyin.

 

Agar.io Hilesi nasıl yapılır ?

Hileyi tarayıcıya kurduktan sonra etraftaki yemleri yiyerek büyüyor, kendinizden küçük rakipleri görünce de üzerine giderek yemeyi deniyor. Lives seçeneğinde ise rakipler hakkında bilgiler ve yemler görünüyor.


  Agar.io Hilesi için gerekli linkler

Bot dosyaları için : https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot

Chrome eklentisi: https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo

Mozilla eklentisi : https://addons.mozilla.org/en-Us/firefox/addon/greasemonkey/ 

Hile için yukarıdaki linkleri kullanacağız.

Agar.io Oyun Hilesi Kurulumu

Öncelikle yapmanız gereken şey hangi tarayıcı için istiyorsanız onun eklentisini kurmak. Daha sonra bot dosyaları linkş  içerisindeki bot.user.js ve launcher.user.js yazan yazılara tıklayıp açılan yerdeki RAW sekmesine tıklayın. Daha sonra hile aktif oluyor. Oyuna girdikten sonra T veya R kullanarak hileyi aktif hale getirebilirsiniz.

Hile hakkında yapamadığınız kısımlar veya herhangi bir sorunuz olursa yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.