500 Lira Altı En İyi Tabletler

Akıllı telefonlardan sonra tabletler sayesinde artık bilgisayar yükü taşımaya hiç gerek kalmadı. Arzuya göre klavye bile eklenebilen bu tabletler her türlü bilgisayar işinizi kolayca yapmanızı sağlayacak konumda. Ancak kimi markaların tabletleri özellikle çok yüksek ücretlerdedir. Tablete çok yüksek bir bedel ödemek istemiyorsanız ve 500 Lira altındaki en iyi tabletler hangileri diyorsanız işte birkaçı.

Samsung Galaxy-Tab4 SM- T230

Samsung Galaxy-Tab4 SM- T230

Samsung garantisine ve kalitesine en düşük fiyatla ulaşabileceğiniz tabletlerden biridir Tab4. 7 inç ekranı ve 8 GB dahili hafızası ile ihtiyaçlarınızın tamamını sorunsuzca çözebileceksiniz. Android işletim sistemine sahip olan bu tablet Marvell işlemci ile hızlı tablet keyfi sunmaktadır.

Lenovo Tab A7

Lenovo Tab A7

Tasarım zarifliği ile dikkat çeken bu ürün 7 inç ekran boyutu ve 1280×800 çözünürlüğü ile rakipleri arasında HD görüntüye en yakın olanıdır. 16 GB dahili hafızanın yanı sıra ön ve arka yüzde bulunan kamera fotoğraf meraklıları için yüksek çözünürlüklü hazırlanmıştır. Güçlü işlemcisi sayesinde fotoğraf işleme imkanı da sunar.


Samsung Galaxy Tab3 Lite

Samsung Galaxy Tab3 Lite

Samsung üretimindeki en kaliteli arka kameralı tabletlerden biridir. 7 inç ekran büyüklüğünün yanı sıra 8 GB dahili hafıza sunan bu ürün Bluetooth teknolojisine de sahiptir. Bluetooth teknolojisinin şarjı çabuk bitirme ihtimali göz önüne alınarak hızlı dolan ve geç biten bataryası ile dayanıklı bir cihazdır.

General Mobile Discovery Tab 8 3G

General Mobile Discovery Tab 8 3G

500 Lira altındaki en iyi tabletler sıralamasında rakiplerinden açık ara önde olan bu ürün hem zarif bir tasarıma hem de güçlü bir donanıma sahiptir. 7,9inçlik geniş ekranı ilk dikkat çeken özelliği olsa da sim kart desteği ile 3G’ye uyumlu hale gelebilen bu cihaz aynı zamanda kulaklık yardımıyla telefon olarak da kullanılabilir. Bir taşla iki kuş avlamayı hedefleyen bu cihaz telefon olmanın yanı sıra GPS bağlantısı ile bir harita asistanı olarak kaybolmanızı da önlüyor olacaktır. Ayrıca 8 GB hafıza ve genişletilebilir hafıza özellikleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek niteliktedir. Tüm bu özelliklere ek olarak cihazın bir arka kamerası ve Bluetooth özelliği de mevcuttur.