Yapı Kredi Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Yapı kredi bankası şubeleri hafta içi açılış  saati 9:00 -12:30’a kadar kesintisiz hizmet ve 13:30’dan 17:00’a kadar kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hafta sonları diğer bankalar gibi tüm şubeler kapalıdır.  Ayrıca Yapı kredi bankası ATM’lerinden 7/24 para çekme ve para yatırma gibi birçok işlem yapılabilir.

Gün içerisinde 444 0 444/ 0 850 222 0 444 numaralı operatörlerden hesaplarınız ile ilgili her türlü teknik yardım ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şube merkezlerinden yapabileceğiniz tüm işlemler ( borç ödeme, para transfer etme, kredi çekme, kredi kart borcu yatırma vb.) Mesai saatleri içinde yapılabilir.

Yapı kredi bankasının geniş  bir vizyona sahip olmasının yanı sıra tecrübeli ve dinamik bir çalışan kadrosuna sahip olması müşterilerine memnun edici bir hizmet sağlamasını kolaylaştırıyor. Her ilde bulunan yapı kredi şubeleri sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TATİL GÜNLERI


Yapı kredi bankası şubeleri özel günler, resmî tatiller ve bayramlarda kapalıdır.  Fakat ATM’ler açıktır para çekme yatırma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonları (cumartesi-pazar)  da mesai saatleri dışında olduğu için tatil günlerindendir.


Yapı kredi

Yapı kredi bankası kuruluşundan bu yana geçen 95 yıllık sürede Koç Holding’in de destekleriyle müşterilerini ve çalışanlarını mağdur etmeden kaliteli bir hizmet vermek adına çalışmaktadır. Hesap bilgileriniz, işlem dökümleriniz, para transfer etmek, Hesap özeti, fatura yatırmak gibi işlemlerinizi www.yapikredi.com.tr adresinden gerçekleştirebilir ve kampanyalar da dâhil olmak üzere birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Bir kitap sizden bir kitap Yapi Kredi’den  

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında bir kitap alana bir kitap yapı krediden ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılıyor. Bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde adını sıklıkla duyduğumuz banka birçok yardım kuruluşunun sponsorluğunu da üstleniyor.