iletişim bilgileri http://iletisimbilgileri.org//iletişim bilgileri

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2016

türkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma, türkcell müşteri hizmetleri no, turkcell müşteri hizmetleri hızlı bağlan 2016 ? 

Turkcell müşteriye direk bağlanma konusunda oldukça ileri bir operatör. Turkcell hangi konuda olursa olsun 3 tuş mantığını işletmektedir. Yani sadece 3 tuşa basarak Turkcell müşteri hizmetleri aşamasına geçebilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine 532 arayarak ulaşabilirsiniz. 532 üzerinden Türkcell müşteri hizmetleri Direk bağlanabilirsiniz. Türkiye’de en iyi çeken operatör olan Turkcell abonelik, şikayet, bilgi alma vs vs birçok konuda hizmet vermekte.

Turkcell numaralarınızdan veya sabit hatlardan 0532 532 00 00 numarasını tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri ni arayabilirsiniz. Güleryüzlü çalışanları ile her konuda bilgi talep edebilirsiniz.


turkcell bedava internet

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan 2016

Eğer telefonunuz hazır kart ise, 1 – 0 Tuşlarına basarak direk olarak bağlanabilirsiniz.

Eğer telefonunuz faturalı ise 2 ve ardından 2 tuşlarına basarak kolaylıkla direk bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Turkcell ile önceki yazılarımız olanTurkcell 500 Mb bedava internet  ,  Turkcell Bedava İnternet  yazılarımızı da okumanız tavsiye edilir.

Eğer sizde müşteri hizmetlerini aradığınızda bol bol müzik dinlemek istiyorsanız, şikayet öneri ve isteklerinizi direk iletmek istiyorsanız yukarıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

12 Yorumlar

 1. bağlanamadım bi türlü ne biçim müşteri hizmetleri bunlar ya

 2. Aysel topalogulları

  Ben cep telefonumu yurt dışında neden kullanamıyorum bana bunun sebebini yaza bilirmisiniz lūtfen yani kartımı degiştirmiştim acaba ondan olabilirmi iki adet sim kart ikisiylede görūşemiyorum

 3. 4 4lük servisine 3 kere aradım 1. de 19 2. de 34 dakika bağlanmadı 3.cü de 27 dakika bekledim bağlanamadım yazıklar olsun….

 4. Mehman Cafer

  Ben Rusyadayım. Türkcell son fatura durumumu öğrenmek istiyorum. Telefonumun 2 yıllık Kredisi bitti
  Lütfen banz Türkcell e ulaşabileceğim. Watsap numarası gönderin.

 5. Maalesef dakikalarca bekletilip bağlanamıyoruz.Kendileri işleri olunca defalarca arayıp taciz ediyorlarlar.Turkcellee bağlan hayata diyorlar böylemi bağlanıyoruz hayata???

 6. en berbat sistem.

 7. Hiçte baglanamiyorum

 8. yuhhhhhhhhhhhh turkcek ben musteri hizmetlerine baglanmak istiyorum canli buyna aynı yere baglaniyor

 9. Allah kahretsin

 10. mşteri hizmetleinde yetkili bulursaam adımı söylerim elbet

  türkcele geçeli 3 ay oldu ama hayatımın yanlışını yaptım 10 yıllık operatörü değiştirdim türkcell 5 para etmezmişin bunu anladım kendime kızgınlığım hat safada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0,699