Trt 1 Altın Petek Başvuru Formu

Günümüzde televizyonlarda veya sosyal ağlarda nerdeyse her gün yüzlerce yarışma düzenlenmektedir. Bildiğiniz üzere her yarışmanın içeriği farklıdır. Bilgi için düzenlenen yarışmalarda var eğlence için düzenlenen yarışmalar da mevcuttur. Son dönemlerin en popüler bilgi yarışması, trt 1 yarışmaları arasından yarışma amacı bilgi olan Altın Petek’tir. Bu bilgi yarışmasında, bir petek şekline şema edilmiş çeşitli soruları cevaplayacaksınız. Yarışmada en fazla 15 soru sorulmaktadır. 

Eğer, 15 sorunun hepsini doğru cevaplarsanız büyük ödül 1 milyonu kazanabilirsiniz. Fakat ilk soruyu doğru cevaplayamazsanız, ilk sorudan yarışmadan elenebilirsiniz. Yarışmada yarışmacılara çeşitli joker hakları verilmektedir. Bilgisine güvenen ve kıvrak zekâsını kullanabilen kişiler kesinlikle yarışma katılmalıdır. Bu güne kadar birçok insan büyük ödülü kazanmıştır. Sizde Altın Petek, bilgi yarışmasına katılmak istiyorsanız, altın petek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Arama motoruna altın petek başvuru formu doldur yazarsanız karşınıza Altın Petek’in başvuru formu çıkacaktır.


Trt 1 Altın Petek Başvuru Formu

Trt 1 Altın Petek Başvuru Formu

Bu başvuru formunda birçok soru mevcuttur ve hepsini doğru bir şekilde doldurmalısınız. Altın petek başvuru formunda mesleğiniz nedir? nerelisiniz?, mezun olduğunuz veya şuan devam ettiğiniz okul var mı?, hangi alanda daha başarılısınız?, fobileriniz var mı?, herhangi bir sağlık sorunu yaşıyor musunuz? Gibi buna benzer birçok soru yer almaktadır.

Siz de, Trt 1 yarışmaları arasından Altın Petek’e katılmak istiyorsanız, altın petek başvuru formu doldur yazıp karşınıza çıkan sayfadan başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu hakkında ise yetkililer tarafından bilgilendirileceksiniz.