Direk Bağlanma 2018

Tozlu.com müşteri hizmetleri numarası iletişim şikayet

Alışveriş yapmak için hiç kendimizi yormadığımız, genellikle bütün alışverişlerimiz için internette faaliyet gösteren e-ticaret sitelerini kullandığımız için çoğu zaman klasik olarak fiziksel bir mağazaya gidip de yaptığımız tarzda bir alışveriş yapamıyoruz. 

Ürünleri yalnızca internette belirtilen ifadelere göre seçebiliyor, ürünler hakkında ancak bu şekilde fikir sahibi olabiliyoruz ve bu da maalesef sınırlı oluyor. Dolayısı ile görmeden satın aldığımız bu ürünler ile alakalı, satışını yapan firmanın satış sonrası hizmet konusunda müşteri hizmetleri çok önemli. Tozlu com destek hattı, sormak istediğiniz ne varsa bununla ilgili hizmet veren bir telefon hattıdır.


Tozlu.com iletişim numarası 0850 766 55 55’tir yani Tozlu.com’dan yaptığınız alışverişleriniz ile alakalı yaşayacağınız sıkıntılar için şüphe duymanıza gerek yoktur. Tozlu şikâyet hattına nasıl bağlanırım gibi bir soru ile kendinizi yormanıza hiç gerek kalmayacak. 

Site müşterilerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için Tozlu.com şikâyet hattında iyi hizmet vermek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. İnternetten yapılan alışverişlerinin dezavantajlarının mümkün olduğunca az karşınıza çıktığı problemsiz alışverişler dileriz.

This Post Has 5 Comments

 1. ayşe çınar Reply

  benim siparişim tarafınızdan iptal edilmiş msj geldi bana sizi arıyorum cevap veren yok ben bayram için sipariş vermiştim şimdi mağdur oldum sayenizde

 2. şükran Reply

  ben 1.5 ay önce verdiğim siparişimi yanlış getirdiler sonra bende aynı gün iade ettim kahretsin daha paramı alamadım neden verilmiyor

 3. leman Reply

  Arıyoruz neden bakmıyosunuz bizim ürünler kaldı para da kaldı ille şikayet mi etmemiz gerekiyor

  • MEDİNE ÖZDEMİR Reply

   RÜZGAR GÜLÜNE KATILMAK İÇİN BAŞVURU YAPACAĞIM

 4. Memet Reply

  Lanet gelsin size ve müşteri anlayışınıza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.