Tek Tarafa Dönene Çamaşır Makinesi Sorunu ve Çözümü

Çamaşır makineleri 21.yüzyıl dünyasının en fonksiyonel ve en önemli beyaz eşya teknolojilerinin başında kendisine yer buluyor. Özellikle de günümüzde insanların son derece pratik ve kolay bir şekilde tüm çamaşırlarını ve tekstil ürünlerini kısa süreler içerisinde yıkayabilmelerine yardımcı olan çamaşır makineleri tüm dünyada yaşam alanlarının en temel gereksinimlerinin başında kendisine yer buluyor. İleri nesil teknolojisi sayesinde bir çamaşır makinesinden çok daha fazlasını sunan modern teknolojideki Arçelik markalı çamaşır makineleri ile çamaşırları çok daha hızlı, çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik bir şekilde yıkayabilmek mümkün oluyor. Ancak yoğun kullanımı ve pek çok etmene maruz kalması nedeni ile her ne kadar ileri nesil teknolojileri bulunsa da Arçelik çamaşır makinelerinde de çeşitli arızalanmaların meydana gelmesi olası oluyor ki bu noktada Kurtköy Arçelik Servisi olarak sizlere profesyonel çözüm uygulamaları sunuyoruz.


Günümüzün en üstün Arçelik teknolojisine eş değer teknik servis altyapımız ile çamaşır makinelerinizde meydana gelen makinenin sadece tek bir yönde dönmesi problemine yönelik olarak hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz. Böylelikle çamaşır makinenizin çamaşırlarınızı en üstün performansta yıkamasını ve son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmasını sağlıyoruz. Kaynarca Arçelik Servisi merkezimizin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezine başvuruda bulunarak, Arçelik markalı çamaşır makinenizin sadece tek bir yönde dönüş yapmasına ilişkin olarak profesyonel servis desteği başvurusunda bulunabilirsiniz. Her zaman bölgenizde hazır durumda bulunan ve hızlı servis çözümleri uygulayan gezici teknik servis araçlarımız sayesinde adresinize hızla ulaşan teknik servis ekibimiz, çamaşır makinenize yönelik olarak gerekli olan müdahaleleri hızlı ve etkin bir şekilde uyguluyor.

Arçelik markalı çamaşır makinenizin sadece tek bir yönde dönüş gerçekleştirmesi sorununa yönelik olarak Örnek Mahallesi Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz tarafından ilk olarak çamaşır makinenizde bulunan program aygıtının arızalanmış olma olasılığı değerlendirilerek, program aygıtından motora giden kabloları kontrol etmekte ve eğer arızalı ise program aygıtı yenisi ile değiştirilir. İkincil olarak ise makinenizin hız kontrol ünitesinde arıza olasılığı değerlendirilerek, yapılan kontrol sonucunda arızalı olduğu belirlenir ise yenisi ile değişimi yapılır. Servis personellerimizin gerçekleştireceği tüm bu parça değişimlerinde sadece orijinal yedek parça ürün kullanımı gerçekleştirilerek, profesyonel ve kaliteli bir çözüm sağladığı gibi değişen parçalara yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmeti sunuyoruz.