GenelİnternetMobil

Show Tv,Tgrt,Star Tv,a haber,Trt, Fox Tüm Kanalların İhbar Hatları

Show TvTgrt,Star Tv,a haber,Trt, Fox Tüm Kanalların İhbar Hatları,Show Tv whatsapp ihbar, Tgrt whatsapp ihbar,Star Tv ihbar,a haber whatsapp haber ,Trt haber whatsapp, Fox tv whatsapp ihbar hatları…

Kanalların ihbar hatları ile yayınlanmasını istediğiniz ve önemli olduğunu düşündüğünüz haberler var ise kanallar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca gelişen teknoloji ile bu ihbarları dilerseniz whatsapp yoluyla kolayca yapabilir haberlerinizi tüm Türkiye ile paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Çeşitli ihbar numaraları ise şu şekildedir;

Kanal D ihbar hattı; 0530 930 04 91, aynı zamanda bu numaraya whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.

-+90 533 701 91 61 numarasından Show tv‘nin ihbar hattına ulaşabilirsiniz. Bu numara ayrıca Show tv whatsapp numarası olarak ta kullanılmaktadır.


– Trt kanalına iletmek istediğiniz bir haber ya da video varsa TRT whatsapp ihbar hattı aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Trt whatsapp ihbar hattının numarası ise; +90 530 662 05 62‘ dir.

– Tgrt haber whatsapp ihbar hattına ulaşmak isterseniz, +90 543 269 71 92 numaralı hattı ya da +90 544 269 71 92 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.

Fox tv whatsapp ihbar hattı numarasına +90 542 370 45 45 ten dilediğinizde iletişime geçebilmektesiniz. 

Star tv ihbar hattı aynı zamanda whatsapp ihbar hattı olma özelliği taşımaktadır. Bu sayede sadece sözlü haberlerinizi değil herhangi bir delil ya da belgenizi de kanala sunma imkânınız bulunmaktadır. Star tv ihbar numarası ise +90 542 800 80 80 ‘dir.

This Post Has 2 Comments

 1. ömer kıbleci Reply

  bir medya olayını iyi bir haberi yakalamak için beni arayın gündemi değiştirecek adalet sisteminin bilgilerini size vereyim

 2. Murat Reply

  Merhaba etrfata gelişen haber niteliğinde olayları veya sesinizi yetkililere duyurabilmek için tüm whatsapp ihbar hatlarını bir çatı altında toplayan android uygulamasını indirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
  Google Play Store’dan Haber İhbar Hattı diye aratabilir veya
  Haber İhbar Hattı Google play store linki:

  goo.gl/aZrJuN

  linkinden indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.