Alakasız konularDiğer

Seda Sayan Evleneceksen Gel Başvuru Formu

Ekranların sevilen evlendirme programı evleneceksen gel Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın beğenilen sunumu ile tüm bekarları evlendirmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekran önüne gelen program bekar insanların kendileri gibi başka bekar insanları tanımasına vesile oluyor. Birçok kişi kısmetini evleneceksen gel programı sayesinde buluyor. Eğer siz de artık bekarlıktan sıkıldıysanız ve kendinize en uygun eş adayını bulmak istiyorsanız Seda sayan ile evleneceksen gel başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. 

Başvurmak için TIKLAYIN 


Evleneceksen gel programı sayesinde belki de hiç bir zaman bir birleri ile karşılaşma imkânı olmayacak çiftler bir araya gelebiliyor. İster ilk evliliğini yapmak isteyen gençler isterse de hayatının ikinci baharını yaşamak isteyenler programda taliplerini arayabiliyor. Kısacası her yaştan her yaşam kesiminden herkes evleneceksen gel programına katılarak dünya evinin kapılarını aralama şansını elde edebilir.

evleneceksen gel başvuru formu

Siz de evleneceksen gel programına gelerek hayatınızın kadınını ya da hayatınızın erkeğini bulabilirsiniz. Eğer sizde programa katılmak istiyorsanız evleneceksen gel başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha fazla beklemeden programa evleneceksen gel başvur.

This Post Has 2 Comments

  1. MURAT 05433064608 Reply

    Slm ben Murat ..Evlenmek istiyorum..Niyetim ciddi..Benim gibi niyeti gerçekten ciddi ve gerçekten Samimi olan ve çıkar menfaat peşinde olmayan, ciddi ve dürüst evlilik düşünen bayanlardan mesaj ve telefon bekliyorum..Kötü alışkanlığım yok..ciddiyseniz bana mutlaka ulaşın…hayatıma yakışacak ve beni kuralsız,çıkarsız ve artniyetsiz sevecek,uyumlu ciddi,dürüst,sağlam karakterli ve helal süt emmiş bir bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum…”
    “EVLENMEK İSTEYEN VE CİDDİ BAYANLARDAN MESAJ VE TEL BEKLİYORUM..İSTANBULDA KENDİ EVİMDE YALNIZ YAŞIYORUM..ÖZEL BİR HASTAHANEDE GÖREV YAPIYORUM…YAŞIM 33…BOYUM 173…KİLOM 65…SEVGİ VE SAYGIYA DEĞER VEREN BAYANLARDAN TELEFON BEKLİYORUM….

  2. Anonim Reply

    Mrb ben olcay

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.